Бровари

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Невролог Собовой  Марко  Олегович  на Doc.ua
Собовой Марко Олегович
Лікар другої категорії
Лікар-невролог займається інтерпретацією досліджень КТ та МРТ-діагностики головного мозку та хребта, оцінкою даних УЗДГ судин голови та шиї. Здійснює постановку паравертебральних блокад, баночного масажу. Лікує інсульт, струс головного мозку та його наслідки, полінейропатії, головний біль, оніміння в руках, почуття страху.
Alpha Medical (Альфа Медікал) на Незалежності
вул. Бульвар Незалежності, 17на карті
Консультація 690 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 27  квіт.нд 28  квіт.пн 29  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Невролог Кононенко Тетяна Юріївна на Doc.ua
Поради від лікаря: "Основне – діагностика та лікування основного захворювання, а потім методи профілактики неврологічних захворювань, рекомендації зі здорового способу життя". Лікар вважає: "Окрім нервових хвороб, необхідні великі знання соматичної патології, психіатрії. Лікар має бути компетентним, а його діагнози-обгрунтованими. Важливо, щоб з першої хвилини знайомства, лікар викликав у пацієнта почуття довіри та безпеки, повинен бути уважним, відкритим, професіональним. Основне – діагностика та лікування основного захворювання, а потім методи профілактики неврологічних захворювань, рекомендації зі здорового способу життя".
ПУЛЬС в м. Бровари
вул. Київська 247на карті
Виклик додому
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 27  квіт.нд 28  квіт.пн 29  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Невролог Осадча Ірина Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст в дитячій неврології. Головними напрямками професійних інтересів лікаря є - Синдроми рухових порушень, вегетативна дисфункція, судоми, невропатія, астенічний синдром та ін. Розлади нервової діяльності
Амеда в м. Бровари
м. Бровари, вул. Чорновола, 6на карті
Лікар Невролог Круковська Оксана Анатоліївна на Doc.ua
Оксана Анатоліївна - досвідчений фахівець в області неврології, який допомагає пацієнтам після інсульту, при паралічі, провалах в пам'яті, порушення сну, сильного головного болю, судомних припадках, епілепсії, м'язової атрофії. Виявляє супутні захворювання, що впливають на роботу головного і спинного мозку. Призначає медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування
Амеда в м. Бровари
м. Бровари, вул. Чорновола, 6на карті
Лікар Невролог Кудра Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Безперервний професійний розвиток лікаря на базі клінічних кафедр Національного університету охорони здоров'я України ім. П.Л. Шупика і на онлайн платформа
Лікар Невролог Солодковська Людмила Йосипівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, блокади, ехо-енцефалографію, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології неврологічного профілю такі, як: мігрень, запаморочення, невралгія та інші
4.7
Лікар Невролог Євдокимова Інна Вікторівна на Doc.ua
Інна Вікторівна — фахівець з лікування різних патологій ЦНС, у тому числі нейроінфекцій. Лікар проводить неврологічні обстеження: мануальну діагностику і лікування; кінезіотерапію, лікувальний і профілактичний масажі, релаксації, лікувальні медикаментозні блокади та ін.
Лікар Невролог Левчук  Ольга  Василівна на Doc.ua
Ольга Василівна дитячий лікар-невролог першої категорії. Лікар проводить діагностику і лікування неврологічних захворювань. Інтерпретує досліджень КТ, МРТ головного, спинного мозку, хребта.
Лікар Невролог Ламборська Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна — дитячий лікар невролог. Займається лікуванням нервової системи дітей від народження до повноліття.