Сторінка 10: Психіатри в Києві

Лікар Психіатр Нетрусова Світлана Григорівна на Doc.ua
Світлана Григорівна займається лікуванням захворювань і розладів психічного генезу: панічні атаки, біполярні розлади, депресії, фобічні розлади, тривожні стани, шизофренія і т.д. Світлана Григорівна опублікувала 23 роботи в різних наукових журналах. Лікар стажувалася на курсах по психіатрії, що проводяться в Корнельському університеті в м. Зальцбург, Австрія, також брала участь в численних наукових вітчизняних і міжнародних симпозіумах, конгресах, і науково-практичних конференціях з психіатрії, психотерапії, неврології
Лікар Психіатр Стрельцова Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар-психіатр. Займається діагностикою та лікуванням психічних розладів: розлади настрою, розлад мислення, розлади поведінки, харчові розлади, хвороби залежностей, невротичні розлади, психосоматичні розлади
Лікар Психіатр, Психотерапевт Грінчук Валерія Олексіївна на Doc.ua
Психіатр, психотерапевт. Займається проведенням консультування з питань лікування депресії, пограничних станів, включаючи посттравматичні стресові розлади, кризових станів, психосоматичних розладів при органічному ураженні головного мозку різної етіології в тому числі, внаслідок вживання алкоголю.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Осадчий Олександр Віталійович на Doc.ua
4.5
Олександр Осадчий є кваліфікованим психологом і психотерапевтом, гештальт-терапевтом, лікарем з багатим клінічним досвідом психотерапевтичної та психіатричної практики, автором безлічі статей, публікацій, книг з питань психології та психотерапії. Також Олександр Осадчий вів передачу "Я все про тебе знаю" на телеканалі "Інтер".
Лікар Психіатр, Психотерапевт Моргун Світлана Василівна на Doc.ua
4.0
Доктор спеціалізується психіатрії та психотерапії. Проводить діагностику психічних і поведінкових розладів, медикаментозне лікування, індивідуальну і сімейну психотерапію. Лікує такі захворювання і патології, як: шизофренія. шизоттиповий розлад і інші
Лікар Нарколог, Психіатр Пострілко  Валентин Михайлович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Валентин Михайлович – лікар нарколог, психіатр, професор. Проводить первинний прийом, консультації, постановку діагнозу, детоксикаційну терапію. Спеціалізується на шифруванні, кодуванні від алкогольної та тютюнової залежностей, корекції медичної терапії, лікування психічних розладів, посттравматичних розладів, стресових розладів у військових та цивільного населення, розлад сну та ін.
Лікар Психіатр Сапон Дарія Миколаївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується лікуванні розладів невротичного спектра (в т.ч. тривожно-депресивних, обсесивно-компульсивних, генералізованих тривожних розладів; панічних атак, фобій, психосоматичних захворювань, а також розладів адаптації; сексуальних дисфункцій; порушень харчової поведінки (анорексія, булімія)
Лікар Нарколог, Психіатр Карнацевич Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на наркології і психіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Постійно удосконалює свої навички кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Нарколог, Психіатр Отрощенко Петро Олександрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Петро Олександрович лікує розлади психіки, депресивні і тривожно-депресивні стани, наркотичну залежність, астенічні і тривожно-депресивні стани після перенесеної коронавірусної хвороби
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Шавлукевич Павло Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії, психотерапії і психології. Проводить індивідуальне консультування, психодіагностику, медикаментозну терапію, психотерапію (коучинг, гештальт - психотерапію, тілесно - орієнтовану психотерапію). Веде прийом для дітей від 14 років