Лікар Психіатр Ліхтанська Тетяна Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Ліхтанська Тетяна Анатоліївна

Консультація від850 грн
Одна з обов'язків психіатра включає медичне обстеження (консультацію, огляд, аналіз результатів інструментальних, лабораторних, генетичних обстежень, складання плану лікування, корекційної роботи, спостереження). Проводить психіатричний, огляд. Надає психологічну підтримку батькам, дає рекомендації по освітнім програмам, режимній поведінці з дитиною.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 20 відгуків

Гліб 06 Липень 2024
Ми дуже задоволені. Лікар була дуже уважна до дитини, дала рекомендації яку роботу потрібно провести з дитиною, виписала висновок, ніяких зауважень до лікаря не було, прийом сподобався
Анна 06 Липень 2024
Дуже приємна жінка і професіонал, все пояснила, надала багато потрібної інформації та рекомендацій, повідомила про стан дитини та порадила щодо подільших дій. Дякую!
Данило 29 Червень 2024
Лікар позитивна, дуже уважна, прийом пройшов добре, ніяких зауважень, ми задоволені
Ярослав 15 Червень 2024
Лікарка дуже хороша та приємна людина, уважно вислухала наші скарги. Рекомендуємо
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анна 08 Червень 2024
Денис 08 Червень 2024
Нам лікар дуже сподобався. При потребі будемо звертатися саме до цього лікаря.
Анна 04 Травень 2024
Загалом візит пройшов непогано. Але лікар багато приділяє часу на те що друкує інформацію, це займає порядку десяти хвилин. Також уже в кінці візиту, довго чекали на висновок від лікаря. Не вистачило, як на мене, більше уваги від лікаря до дитини, не було якогось контакту.
Анонімно 04 Травень 2024
Нас повністю усе влаштувало на візиті. Дякую.
Денис 20 Квітень 2024
Повністю задоволені візитом у цього спеціаліста. Було все добре, дуже все нам сподобалося.
Вікторія 06 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.Все було добре. Дуже комфортно та приємно було розмовляти з цим спеціалістом. Лікар дуже уважний та тямовитий у своїй справі, все доступно роз'яснює.