Сторінка 12: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Бабаєва Раміла Рашидовна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Кваліфікований дерматовенеролог і косметолог, фахівець високої кваліфікації в естетичній, апаратній та ін'єкційній косметології. Займається антивікової терапією, гіпергідрозом, гіперпігментацією, акне, постакне, рубцевими змінами тканин, випаданням волосся аліментарного генезу, нейродермітом, стрептодермією, стафілодермією
Лікар Косметолог Полджян Лусіне Завенівна на Doc.ua
Косметолог-естетист Полджян Лусіне Завеновна (провізор) проводить лікувальні косметологічні догляди, апаратні методики по догляду за обличчям, пілінги, ін'єкційні методики для обличчя, масаж обличчя
Лікар Косметолог Гавриленко Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар косметолог-ін'екціоніст, виконує всі види догляду процедур. Проводить біоревіталізацію і мезотерапію, мезорадіесс обличчя і тіла, лікування волосся, контурну пластику обличчя, збільшення губ. Брала участь в безлічі професійних семінарів та конференцій
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Індюкова Юлія Андріївна на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог Юлія Андріївна приймає пацієнтів, у яких є підозри на запальні та інфекційні процеси, що відбуваються на шкірі і статевих органах. Доктор діагностує всі можливі грибкові ураження епідермісу, а також венеричні захворювання, визначає дерматози різного походження. Юлія Андріївна становить для клієнтів оптимальний план лікування, орієнтуючись, в першу чергу, на скарги хворого, результати обстеження і індивідуальні особливості організму.
Лікар Косметолог Церцея Ірина Михайлівна на Doc.ua
Ірина Михайлівна - фахівець з лазерної косметології.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Корнійчук Аліна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, косметолог проводить діагностику і лікування в напрямку естетичної медицини. Застосовуються ін'єкційні методики: контурна пластику обличчя, збільшення губ, плазмоліфтінг, мезотерапію, біоревіталізація, ін'єкції ботулотоксину. Також доктор практикує лазерне видалення судинної сітки, рубців, стрий, новоутворень і використовує методи апаратної косметології.
Лікар Косметолог Зімаркова Ольга Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціаліст в області ін'єкційної терапії та провідний косметолог-естетист. Має спеціальність хіміка-технолога косметичного виробництва, проводить професійну розробку і підбір косметичних засобів. Має авторські успішні напрацювання в області лікування демодекозу і акне.
Лікар Косметолог Рудченко Катерина Геннадіївна на Doc.ua
Є провідним косметологом-естетистом і фахівцем в області масажних технік (зокрема японський масаж Дзоган), безопераційної пластики обличчя, ін'єкційної терапії (біоревіталізація, мезотерапія). Показує чудові результати по корекції контурів обличчя.
Лікар Косметолог Єненко Ольга Василівна на Doc.ua
Ольга Василівна займається наданням різного роду естетичних послуг в області лазерної косметології.
Лікар Косметолог Войнаровська Вікторія Василівна на Doc.ua
Вікторія Василівна спеціалізується на лазерній косметології. Займається усуненням різних захворювань шкіри обличчя, вікових змін. Проводить видалення судин, лазерну епіляцію і ін.