Сторінка 10: Косметологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог Мартинчук Наталія Олександрівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на дерматовенерології, дерматології, трихолог. Проводить дерматоскопію, трихоскопію, плазмоліфтінг шкіри обличчя, волосистої частини голови, кріодеструкцію бородавок, папілом, радіохвильове видалення родимок, невусів, бородавок, папілом, кондилом та інших утворень шкіри
Лікар Трихолог, Косметолог, Дерматолог Труш Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна спеціалізується на проведенні різних косметологічних процедур, які сприяють позбавленню від будь-яких проблем шкіри і голови. Лікар регулярно вивчає новітні методики інтенсивної косметології на семінарах, майстер-класах та виставках.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматолог Бойко Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в дерматології, косметології та трихології. Проводить процедури догляду за шкірою обличчя: пілінги, чищення, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну безопераційну пластику і т.д. У лікаря більше 14 років роботи в медицині.
«ToпЛіц», центр результативної косметології
проспект Голосеевский 70на карті
Голосіївськийм. Голосеевская
Лікар Дерматолог, Трихолог, Косметолог Дзюба Ганна  на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних захворювань, а також проблем з волоссям і шкірою голови. Проводить комп'ютерну діагностику шкіри, трихоскопію і фототрихограму. Виконує мезотерапію, біоревіталізацію, доглядові процедури, епіляцію та ін. Володіє методами ін'єкційної, лазерної та апаратної косметології
Лікар Косметолог Лисенко Ганна Олександрівна на Doc.ua
Анна Александровна має сертифікати, що підтверджують володіння методиками сучасної класичної та апаратної косметології, включаючи лазерну косметологію (видалення судин, шліфування осбличчя та ін.), хімічні пілінги і лазерну епіляцію.
Приватний кабінет косметолога Лисенко А.А.

Стоимость приема зависит от стоимости необходимых процедур.

вул. Антоновича, 41на карті
Печерськийм. Арсенальна
Лікар Косметолог Король Ольга Юріївна на Doc.ua
Король Ольга Юріївна
Виконує чистку шкіри, хімічні пілінги, гальванізацію, мікрострумову і ультразвукову терапію, електростимуляцію. Проводить лазерну епіляцію, шліфування, видалення судин, видалення доброякісних новоутворень.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Миколаєва Зоя Ахмедівна на Doc.ua
Миколаєва Зоя Ахмедівна
Лікар є фахівцем в сфері дерматології, лікує доброякісні новоутворення шкіри, хвороби нігтів і волосся. Проводить хімічний пілінг, механічне очищення обличчя, лікувальний, косметичний і пластичний масаж обличчя.
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог, Дерматолог Задорожня Тетяна Георгіївна на Doc.ua
Основні навички по спеціалізації: PRP терапія, мезотерапія волосистої частини голови, біоревіталізація, редермалізація, видалення новоутворень.
Лікар Косметолог Аверіна Владлена Ігорівна на Doc.ua
Дерматовенеролог, косметолог, має першу категорію, проводить діагностику (дерматоскопію і тріхоскопію), гідродермабразі., введення ботулотоксином, кріоліфтинг, мезотерапію, нідлінг, нитковий ліфтинг, плазмоліфтинг, пілінги і інші процедури, спрямовані на омолодження шкіри і оздоровлення організму.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Трихолог, Дерматолог, Косметолог Петраш Анжела Антонівна на Doc.ua
Анжела Антонова - провідний фахівець клініки EDIT по ін'єкційним методикам, пілінгів і чисток в косметології, крім проблем шкіри обличчя лікує також захворювання волосистої частини голови (випадання волосся, облисіння). Регулярно проходить навчання сучасним методикам інтенсивної косметології. Є автором безлічі статей по косметології на сайтах і в виданнях «Вести», «Chercher la femme», «NOVA», «EDIT», а також відео для каналу «editbeauty» на Youtube
EDIT-BEAUTY (Едіт-б'юті), клініка інтенсивної косметології
Тільки онлайн