Сторінка 14: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог Дрофань Ганна  на Doc.ua
Дрофань Ганна
Анна Дрофань - лікар першої категорії, в сферу професійних інтересів якого входить лазерна і медична косметологія. Анна Дрофань володіє сучасними технологіями підтримки краси і анти-віковими програмами, серед яких лазерні шліфовки шкіри обличчя, рук, рубців і розтяжок, видалення новоутворень шкіри, кріодеструкція, мезотерапія, плазмоліфтінг, біоревіталізація і інші
Лікар Косметолог Кисельова Марина Олександрівна на Doc.ua
Косметолог-естетист Марина Олександрівна проводить масажні терапії обличчя і тіла. Лікар займається корекцією фігури і обсягів, робить лімфодренажний і антицелюлітний масажі, обгортання, вакуумно-роликовий масаж. Працює з зоною обличчя - проводить безін'єкційну мезотерапію і біоревіталізацію, депіляцію гарячим воском, фототерапію судин та ін.
MayaMi (МаяМі), клініка естетичної медицини
вул. Січових Стрільців, 42на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Косметолог, Дерматолог Сівкович Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, косметолог Сівкович Анна Володимирівна проводить хімічні пілінги, лазерну епіляцію, фототерапію Lumenis M22, мезотерапію, біоревіталізацію, ботулінотерапію (корекція зморшок, гінгівальної посмішки, лікування гіпергідрозу, бруксизму), контурну корекцію, плазмотерапію, нитковий ліфтинг, доглядові процедури, лазерне стимулювання зростання волосся (методика Resur Hair)
Лікар Косметолог Штанова Світлана Олексіївна на Doc.ua
Косметолог, проводить процедури для омолодження шкіри, усунення вугрової висипки і сухості шкіри. Спеціаліст в області кріоліфтинга, міостімуляції і електропарації.
Люменіс на ст. м. Політехнічний інститут
пер. Политехнический, 1/3на карті
КПІм. Шулявська
Лікар Косметолог Мацюк Валентина Михайлівна на Doc.ua
Проводить УЗЧ, механічне очищення обличчя, професійні догляди за обличчям, поверхневі і середні пілінги, масаж обличчя: італійська, метаболічний, класичний, пластичний, масаж по ЖЕКу, епіляцію. Володіє різними апаратними методиками: HydraFacial, LPG, фонофорез, електрофорез, мікрострумова терапія.
Редлайн на Механізаторів
вул. Механізаторів, 2на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Сківка Євгеній Вікторович на Doc.ua
Кваліфікований лікар-дерматовенеролог і косметолог. Займається лазерним лікуванням безлічі дерматологічних проблем, в тому числі і доброякісних новоутворень, оніхомікозу, розацеа, купероза, акне, рубців, стрий та шкірно-судинних патологій. Проводить процедури лазерної шліфовки і пілінгу, омолодження, контурну пластику
Лікар Косметолог Москаленко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Косметолог фахівець в області проведення процедур, спрямованих на догляд за шкірою: масажі, пілінги, чищення, маски, догляди за різними типами шкіри.
Люменіс на ст. м. Дарниця
ул. Генерала Жмаченко, 2на карті
Північно-Броварський масивм. Дарниця
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Швець Тетяна  Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна - лікар дерматовенеролог, дитячий дерматолог, косметолог. Консультує дітей та дорослих з питань діагностики та лікування новоутворень, а також патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин. Тетяна Леонідівна займається лікуванням таких захворювань, як: контактний дерматит, акне, псоріаз, грибкові ураження шкіри та інше.
Лікар Косметолог Паламар Ольга Борисівна на Doc.ua
Ольга Борисівна спеціалізується на проведенні лазерної косметології.
Люменіс на Лук'янівці
ул. Мельникова, 51бна карті
Лук'янівкам. Лук'янівська
Лікар Косметолог Філонова Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна спеціалізується на проведенні процедур, спрямованих на комплексний догляд за різними типами шкіри. Проводить мікродермабразію, ультразвуковий фонофорез, безін'єкційну мезотерапію та інші апаратні процедури.