Інститут Гіалуаль, мережа клінік ін'єкційної косметології

Інститут Гіалуаль, мережа клінік ін'єкційної косметології

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія ... ще
Institute Hyalual - це експерт в збереженні і поліпшенні якості шкіри, глобальна компанія, розробник і виробник товарів для естетичної та анти-ейдж медицини. Дослідницькі бази інституту знаходяться в Швейцарії, Великобританії, України, Італії. Клініка Institute Hyalual - це бьюті підрозділ Institute Hyalual в Києві і Харкові, Україна.
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Ушинського, 30ана карті
Солом'янський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Інститут Гіалуаль в Києві (Hyalual) - це мережа клінік інноваційної косметології, заснована на базі першого у своєму роді, спеціалізованого високотехнологічного інституту ін'єкційної косметології, головне завдання якого - профілактика, запобігання і уповільнення процесів старіння, отримання видимих ​​результатів відновлення і омолодження шкіри.

Обладнання та послуги мережі клінік Institute Hyalual (Інститут Гіалуаль)

Клініки мережі Гіалуаль оснащені якісним і сучасним обладнанням, на якому працюють висококваліфіковані лікарі та персонал згідно з європейськими стандартами. У клініках є власна служба контролю якості, проводиться практична наукова діяльність, вводять нові та інноваційні методики і матеріали для того щоб гарантувати клієнтам якість світового рівня.

Клініки пропонують широкий спектр косметологічних і дерматологічних послуг і процедур, які дозволяють вам відчути видимий і стійкий результат вже після першої проведеної процедури. В клініці ви можете отримати унікальні за швидкістю настання ефекту послуги - експрес-уходи, за допомогою яких ви можете за лічені години повернути досконалий і сяючий вигляд вашій шкірі. Серед них:

• експрес догляд «WOW-face» - процедура швидкого відновлення шкіри обличчя з використанням гідрогелевими пептидного маски з RMCP-комплексом «Hyalual WOW-mask»;
  • експрес ліфтинг-догляд «WOW face ultra» - процедура швидкого-відновлення шкіри обличчя з використанням гідрогелевими пептидного маски з RMCP-комплексом «Hyalual WOW-mask» і апаратного впливу мікрострумами (програма Turbo Lift);
  • «Cross» догляд - паралельно з косметологічної процедурою для тіла (на вибір, відповідно до пропонованого клінікою переліку послуг).

Ін'єкційний експрес Predermal - методика інтенсивного відновлення шкіри за одну ін'єкційну процедуру (1,5 мл препарату), період відновлення не включений. Забезпечує швидкий результат:

• молода шкіра;
  • здоровий колір обличчя;
  • рівний тон шкіри.

Контурна пластика XELA - використовуваний препарат XELA (0,8 мл) - це універсальний філлер для коригування глибоких, середніх зморшок, волюмізациї, моделювання форми та об'єму губ.

Розробки в Institute Hyalual (Інститут Гіалуаль)

Власні розробки фахівців клінік Інституту Гіалуаль:

• процедура ін'єкційного Anti-age. Включає коригування прояви фотостаріння, хроностаріння, заповнення зморшок, профілактичні заходи проти старіння;
  • процедура ін'єкційного експрес-курсу Predermal, в ході якого відбувається відновлення шкіри за одноразове відвідання клініки;
  • процедура Daily Delux - для постпроцедурного догляду використовується космецевтика (косметологічні препарати з лікарськими складовими);
  • WOW косметологія - експрес-процедури, що проводяться на будь-якій ділянці тіла. Після процедури шкіра стає пружною, гладкою, має рівний колір;
  • косметологія SS - застосування косметичних засобів, що володіють ефектом «догляд, захист, відновлення»;
  • спеціальні канюлі від Hyalual - голки для введення препарату є комфортними для пацієнта. В наявності є широка лінійка канюлей (різних розмірів, ступеня гнучкості).
Ирина 23 Вересень 2017
Все хорошо, спасибо большое, очень понравилось.
Инна 26 Січень 2016
Пришла даже немного раньше, раньше приняли, все было хорошо, есть бахилы, отзывчивые.
Дарья 25 Вересень 2015
Все по времени, комфортно, приятная женщина на рецепции, предложила кофе/ чай.
Андрей 07 Серпень 2015
Были конфетки на рецепции.
Екатерина 19 Травень 2015
В клинике чисто и уютно.