Сторінка 13: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог Тищенко Анастасія Володимирівна на Doc.ua
Має досвід роботи косметологом більше 5 років. В область професійних інтересів Анастасії Володимирівни входить проведення догляду за обличчям, пілінгів, чисток, ін'єкцій, процедур на апараті LPG, лікування акне, розацеа, себореї.
Лікар Косметолог Литвинчук Наталія Миколаївна на Doc.ua
Спеціалізується на мезотерапії, пілінгу, апаратный косметології, проводить масаж обличчя. Наталія Миколаївна допомагає пацієнтам з розацеа, дерматитами, висипом вугрів і ін.
Люменіс на Севастопольській площі
пр. Воздухофлотский, 50/2на карті
Чоколовка
Лікар Косметолог, Дерматолог Катрук Світлана Петрівна на Doc.ua
Володіє сучасними методами корекції естетичних проблем шкіри - ботулінотерапія, контурна пластика, редермалізація, мезотерапія, тредліфтинг, лазеротерапія, апаратні методики, процедури по догляду за шкірою, масаж.
Лікар Косметолог, Дерматолог Миронюк Яна Віталіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на естетичній косметології, проводить різні види чистки обличчя, виконує біоревіталізацію та ін'єкції краси, лазерну епіляцію і процедури омолодження шкіри, контурну пластику
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Канцер Ганна Дмитрівна на Doc.ua
1рік досвіду
Професійні навички Анни Дмитрівни - проведення контурної пластики, здійснення ботулінотерапіі, володіння методиками мезотерапії і біоревіталізації, нитяного тредліфтінга. Також фахівець проводить всі види хімічних пілінгів, шліфування лазером і лазерну епіляцію.
Лікар Косметолог Зарицька Валентина Іванівна на Doc.ua
Зарицька Валентина Іванівна
Лікар-косметолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на проведенні процедур по догляду за шкірою обличчя: чистки, масажі, пілінги, маски, корекція ознак старіння шкіри, мезотерапія, корекція фігури і т.д.
Сімейний лікар, медичний центр
пр-т Повітрофлотський, 52на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Дерматолог, Косметолог Кобець Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна дерматолог вищої категорії, спеціалізується на усуненні шкірних дефектів, таких як: акне і постакне, розацеа, рожеві вугри, стара шкіра та ін. Виконує ботулінотерапію, контурну пластику, плазмотерапію, нитковий ліфтинг, радіохвильовий ліфтинг, smas-ліфтинг
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Христюк Алла Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог спеціалізується на кріодеструкції, контурній пластиці, біоревіталізації, ін'єкціях Диспорта.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Венеролог Кисіль  Андріана  Анатоліївна на Doc.ua
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Гопкало Святослав Миколайович на Doc.ua
Святослав Миколайович є фахівцем, що займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань в області дерматовенерології серед яких інфекційні патології, такі як атопічний дерматит, гонорея, грибоподібний мікоз, грибок шкіри, грибок нігтів, дерматити, демодекоз мікоплазмоз, молочниця (кандидоз) оперізуючий лишай, різнокольоровий лишай , рожевий лишай Жибера, стригучий лишай, папілома вірусна інфекція, псоріаз, розацеа, себорея, трихомоніаз, уреаплазмоз, уретрит, хламідіоз, екзема