Сторінка 17: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог Родина Яна на Doc.ua
Лікар-косметолог широкої спрямованості, займається проблемами старіння шкіри, лікуванням захворювань і дефектів шкірного покриву, поліпшенням загального зовнішнього вигляду шкіри.
Лікар Косметолог Люлька Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна володіє великим переліком перевірених косметологічних методик по омолодженню і догляду за шкірою, боротьбі з висипаннями, рубцями, пігментацією, куперозом, демодекозом, розтяжками, в'ялістю шкіри і т.д.
Лікар Косметолог, Трихолог Размачаєв Сергій Анатолійович на Doc.ua
Сергій Анатолійович фахівець з лікування захворювань волосся, шкіри голови, обличчя і тіла. Лікар проводить фототрихограмма, фототрихоскопію, чищення, пілінги, мезотерапію, біоревіталізацію, плазматерапію, ін'єкції краси і масаж обличчя, збільшення і корекцію губ, видалення родимок, папілом, контурну пластику, масаж антицелюлітний, лімфодренажний, спини, кистей і стоп.
Лікар Косметолог Карпич Катерина Анатольевна на Doc.ua
Лікар косметолог, фахівець з естетики тіла, апаратних методик. Складає ефективні програми схуднення. Здійснює процедури по догляду за обличчям і тілом.
Лікар Дерматолог, Косметолог Шалваров Костянтин Сергійович на Doc.ua
Костянтин Сергійович спеціалізується на терапії захворювань шкірного покриву, волосся. Володіє різними техніками масажу обличчя, тіла, методиками ін'єкційного омолодження, лазерними технологіями лікування, видалення судин. Розробляє індивідуальні комплекси по догляду за шкірою обличчя, тілом, програми реабілітації післяопераційних пацієнтів.
Лікар Дерматолог, Косметолог Сирокомська Христина Миколаївна на Doc.ua
Лікар регулярно проходить навчання для професійних косметологів на майстер-класах, семінарах і тренінгах. Христина Миколаївна стежить за тенденціями в індустрії краси, радить і проводить пацієнтам найефективніші і найбільш підходящі процедури.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Гуленко Лілія Юріївна на Doc.ua
Кваліфікований косметолог. Займається антивіковою терапією, гіпергідрозом, гіперпігментацією, акне,постакне, рубцевими змінами тканин, випаданням волосся аліментарного генезу, нейродермітом, стрептодермією, стафілодермією
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Уманська Анна Максимівна на Doc.ua
Доктор лікує акне, розацеа, себорейний дерматит, атопічний дерматит, вірусні, грибкові та бактеріальні ураження шкіри і придатків шкіри. Виконує діагностику новоутворень шкіри, видалення доброякісних новоутворень шкіри, косметичну і естетичну корекцію обличчя і шкірних покривів.
Лікар Дерматолог, Косметолог Невзорова Лариса Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматокосметолог, атестований фахівець з динамічної лазерної епіляції Moveo. Лариса Володимирівна - досвідчений фахівець в області косметології, приймає дорослих і дітей. Лікар виконує мезотерапію, пілінги та догляди, контурну пластику і апаратну косметологію, допомагає пацієнтам з проблемами шкірного покриву (акне, демодекоз і т. д.)
Лікар Косметолог Керусь Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна спеціалізується на косметологічному догляді за обличчям і тілом. Виконує механічну чистку обличчя, пілінг, масаж, доглядові процедури для різних типів шкіри, мезотерапію, біоревіталізацію, депіляцію