Сторінка 21: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог Гуменюк Ірина Андріївна на Doc.ua
Ірина Андріївна в клініці «Люменис» займається лазерною епіляцією. Володіє унікальною технологією ефективного і швидкого усунення небажані волосся, яка доставляє при цьому мінімум неприємних відчуттів.
Лікар Косметолог Макаренко Оксана Олегівна на Doc.ua
Оксана Олегівна спеціалізується на медичній корекції фігури, лікуванні целюліту, позбавлення від розтяжок. в роботі використовує апаратну методику (лазерне видалення судин, волосся і т.д.), проводить процедури з омолодження обличчя і фігури.
Лікар Косметолог Попова Катерина Романівна на Doc.ua
Лікар діагностує стан шкіри, проводить різні чистки, пілінги, масажі, антицелюлітну програму і фонофорез (ультразвукова процедура). Веде прийом на трьох мовах - російською, українською та англійською.
Лікар Косметолог Ярошевська Наталія Вікторівна на Doc.ua
Косметолог спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань, обумовлених запаленнями, віковими змінами, підвищеною чутливістю. В спектр послуг, що надаються фахівцем, входять різні види очищення обличчя, процедури по догляду, мезотерапія, гомеопатія, лікування постакне, шрамів. В роботі використовує такі сучасні техніки, як дарсонвалізація і мікроструми, що застосовуються для попередження появи зморшок.
Лікар Косметолог Пасіка Майя Геннадіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціаліст по лазерним методикам з багаторічним досвідом. Працює на апараті Mediostar Next Pro (Asclepion). Володіє техніками лазерної епіляції, лазерного омолодження, лазерного лікування акне. Індивідуальний підхід до вирішення різних завдань, націленість на високу ефективність процедур і усунення можливих побічних ефектів до їх прояву
Лікар Косметолог Габріелів Мар'яна Євгеніївна на Doc.ua
Спеціаліст з лазерної косметології Габріель Мар'яна працює з різними типами косметологічних лазерів, включаючи найсучасніший і ефективний тип - діодний лазер від «Coherent».
Лікар Косметолог Галушко Дарина Михайлівна на Doc.ua
Дарина Михайлівна виконує чистку обличчя, масаж обличчя, пілінг, плазомотерапію, біоревіталізацію, мезотерапію
Лікар Косметолог Леус Тетяна Василівна на Doc.ua
Лікар виконує процедури, які сприяють підтримці і регенерації шкіри, такі як чистка шкіри, пілінги хімічні, масаж обличчя, шиї, мезотерапія, контурна пластика, біоревіталізація, ботокс.
Лікар Дерматолог, Косметолог Фатеєва Олександра Дмитрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить консультативний прийом, лазерну епіляцію, апаратну косметологію, клітинне омолодження, процедури по догляду, лікує такі захворювання і патології, як: розацеа, акне
Лікар Косметолог Вейсова Ельвіра Музаферівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар допомагає позбутися від шкірних захворювань, користуючись сучасними методами їх лікування, проводить профілактичні процедури, що стосуються естетичної косметології. Ельвіра Музаферовна застосовує класичну, апаратну і ін'єкційну косметологію.