Миколаїв

Косметологи в Миколаїві

Сьогодні, 25 Квітня
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматолог Бойко Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в дерматології, косметології та трихології. Проводить процедури догляду за шкірою обличчя: пілінги, чищення, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну безопераційну пластику і т.д. У лікаря більше 14 років роботи в медицині.
Лікар Дерматолог, Косметолог Пальчик Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології дерматологічного профілю. Удосконалює навички своєї кваліфікації за допомогою курсів, семінарів, науково-практичних конференцій
Лікар Косметолог Зобова Олена Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на косметології. Займається ін'єкційними методиками; плазмоліфтінгом; мезотерапією обличчя; комбінованою і механічною чисткою обличчя; лазерним видаленням судин, папілом, пігментації
Златадерма
Консультация доктора - бесплатно
вул. Бузника, 14на карті
Заводський
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Бондар Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна — дерматолог, косметолог, мезотерапевт, трихолог. Викладач медичного факультету міжнародного університету ім. П. Орлика. Науковий керівник клініки пластичної та естетичної медицини «Arden». Член інтернаціонального мезотерапевтичного товариства Сертифікований тренер: Nova Cutis, Professional Derma, Factor Estetic
Arden medical center в Миколаєві
проспект Миру, 17на карті
Ленінський
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Шевченко Дарія Геннадіївна на Doc.ua
Дарія Геннадіївна займається діагностикою та лікуванням дерматологічних захворювань. Також спеціалізується на косметології і трихології.
Arden medical center в Миколаєві
проспект Миру, 17на карті
Ленінський
Лікар Косметолог Корецька Марія Вікторівна на Doc.ua
Лікар-косметолог займається лікуванням захворювань шкіри обличчя. Володіє навичками виконання косметологічних процедур таких, як: лазерна епіляція, шліфовка шкіри. Проводить мезотерапію, редермалізацію шкіри, біоревіталізацію. За допомогою лазера видаляє судинні зірочки на обличчі і тілі
Лікар Косметолог Асєєв Євгеній Русланович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на косметології. Займається лазерною методикою омолодження, апаратною косметологією тіла, а також апаратним масажем. Проводить лазерне видалення судин, папілом, пігментації
Златадерма
Консультация доктора - бесплатно