Одеса
Медичний центр «Мультимед»

Медичний центр «Мультимед»

add_box Гінекологія Дерматологія Дієтологія Косметологія Психологія Травматологія ... ще
Мультимед - це багатопрофільний медичний центр краси та здоров'я, який надає повний спектр послуг в області естетичної медицини. Висококваліфіковані фахівці, за допомогою інноваційних методик і сертифікованого обладнання, допоможуть у вирішенні проблем як випадання волосся, захворювання шкіри, косметичні дефекти, вікові зміни зовнішності.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Канатна, 36на карті
Приморський

Медичний центр «Мультимедіа» - лідер на ринку естетичної медицини України з 2010 року.

Професіоналізм фахівців, сучасне обладнання, використання тільки сертифікованих препаратів гарантують кожному пацієнту найвищий рівень медичних послуг та ефективне лікування в області косметології, естетичної гінекології, травматології, дерматології, дієтології і антивікової медицини.

Більше 6000 постійних клієнтів кожен день рекомендують нас своїм близьким і друзям.

Перевага медичного центру в його багатопрофільності, застосуванні новітніх методик і апаратів і строгому дотриманні міжнародних медичних стандартів.

Іван 16 Квітень 2024
Сподобалась атмосфера клініки. Починаючи з рецепції й закінчуючи подологом, що надавала послуги, усе відбулось на найвищому рівні - прийняли, приділили увагу, отримав консультацію й відповіді на свої запитання. Усе задовольнило і я вийшов задоволеним.
Михаил 15 Квітень 2024
Клиника хорошая, чистая, персонал приветливый
Ірина 15 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре, зауважень до персоналу не було
Любов 12 Квітень 2024
Клініка сподобалася, було все супер у цій клініці.
Валерія 09 Квітень 2024
Сподобалася клініка. Все було добре, нічого лишнього не було у цій клініці.
Філії мережі
Все клініки