Медичний центр «Мультімед» на Драгомирова

Медичний центр «Мультімед» на Драгомирова

add_box Косметологія Ортопедія Травматологія Ендокринологія Дерматовенерологія Реабілітологія ... ще
MuitiMed - це першокласна клініка естетичної медицини в Україні. Наша мета краса і здоров'я кожного пацієнта. Anti - age методики і міжнародні протоколи лікування! Супер сучасне і унікальне устаткування.
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
Драгомирова 2-ана карті
Печерський м.Звіринецька м.Либідська

MuitiMed - це першокласна клініка естетичної медицини в Україні. Наша мета краса і здоров'я кожного пацієнта. Anti - age методики і міжнародні протоколи лікування, вживані в MultiMed, забезпечують гармонію краси, здоров'я і довголіття для вас. Основні спеціалізації клініки включають апаратну ін'єкційну косметологію і дерматологію в комплексі з трихологією, ендокринологією і гінекологією. Висококваліфіковані лікарі нашої клініки підберуть індивідуальне рішення для кожного пацієнта з урахуванням особливостей його здоров'я і способу життя. Ви знайдете широкий спектр послуг для собі по догляду за обличчям і тілом з використанням якісної косметики і сучасних апаратів. У нас є все від лазерної епіляції і масажу до контурної пластики і установки біоідентичних пеллет. У Muitimed ви можете расчитывать на професіоналізм лікарів з великим досвідом роботи, найсучасніше устаткування і бездоганний сервіс. Ми піклуємося про кожного і йдемо до краси через здоров'я.

Обладнання центру представлене Viora RF, Ulthera, Asclepion Quadro Pro Yellow , Asclepion PicoStar, Asclepion CO2, Reoxy

Філії мережі
Все клініки