Клініка лікаря Андрєєва

Клініка лікаря Андрєєва

Клініка
add_box Венерологія Дерматологія Косметологія Дерматовенерологія Дерматоонкологія ... ще
У клініці доктора Андрєєва приймає професійний лікар дерматовенеролог вищої кваліфікації, який спеціалізується на комплексному підході до лікування захворювань волосся, нігтів, шкіри, статевих інфекцій (ЗПСШ) та їх наслідків. Доктор приймає і чоловіків і жінок, вивчає взаємозв'язок дерматовенерологічних захворювань з іншими патологічними станами організму. Для вирішення цих проблем лікар пропонує комплексний підхід, який включає лабораторне обстеження і компетентне призначення лікування.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Предславинська, 37, офіс 106на карті
Печерський м.Палац Україна

Клініка доктора Андрєєва спеціалізується на наданні послуг з дерматології, венерології та косметології. Лікарі, які ведуть прийом, регулярно вдосконалюють особисті навички по спеціалізації, беручи участь в міжнародних програмах здоров'я. Проводять процедури на апараті радіоскальпель з видалення утворень на шкірі (бородавок, папілом, кондилом та ін.), Корекцію шкіри методами мезотерапії, контурної пластики, комплексний підхід до лікування ЗПСШ. Клініка співпрацює з дослідницькими передовими лабораторіями, що дає можливість якісно і швидко отримувати результати аналізів. Призначення курсу лікування або консультації в процесі курсу можуть здійснюватися, як в самій клініці, так і дистанційно.

Захворювання, які лікують у клініці доктора Андрєєва

Лікар дерматовенеролог лікує:

• грибкові ураження;
  • трихомоніаз;
  • сифіліс, ВІЛ/СНІД;
  • гепатит С;
  • урогенітальний кандидоз та хламідіоз;
  • контагіозний молюск та ін.

Коли слід звертатися до дерматовенеролога?

Симптоми, при яких слід звертатися до даного фахівця обов'язково:

• нехарактерні виділення зі статевих органів;
  • висипання на шкірі різного характеру;
  • свербіж в області заднього проходу;
  • наліт у роті білого кольору.

Окремо, варто звернути увагу на симптоми, властиві статевим інфекціям:

• печіння або біль під час сечовипускання або часті позиви;
  • виділення з піхви і/або сечівника;
  • пахові болі різної інтенсивності;
  • порушений менструальний цикл у жінок;
  • біль в яєчках у чоловіків.
Сергій 08 Квітень 2024
Мені все сподобалося, дуже гарна клініка
Олександр 19 Березень 2024
Сподобалася клініка. Було комфортно, зручно. Зразу видали всі необхідні документи - це дуже сподобалося, не потрібно було довго чекати. Все пройшло професійно та чітко організовано.
Поліна 19 Березень 2024
Все було чудово у клініці. Пройшло все добре. Було комфортно, зручно, приємно.
Олександр 12 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло добре,  немає ніяких запитань.
Дамір 07 Березень 2024
Все добре пройшло, все сподобалося у клініці.