Клініка дерматології та естетичної медицини “Dr. Yudina” (Доктор Юдіна)

Клініка дерматології та естетичної медицини “Dr. Yudina” (Доктор Юдіна)

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка дерматології та естетичної медицини “Dr.Yudina” працює з 2001 року. Накопичений досвід та авторські методики дозволяють ефективно коригувати естетичні проблеми. Головні принципи клініки: висококваліфікований персонал та використання професійної авторської косметики dr.Yudina, що за якістю не поступається відомим зарубіжним брендам.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Годзенка, 3на карті
Печерський м.Звіринецька м.Либідська

Клініка дерматології та естетичної медицини “Dr.Yudina” працює з 2001 року. Накопичений досвід та авторські методики дозволяють ефективно лікувати дерматологічні проблеми та вирішувати питання естетичного характеру. Головні принципи клініки: висококваліфікований персонал та використання професійної авторської косметики, що за якістю не поступається відомим зарубіжним брендам.

Елена 26 Березень 2019
В клинике очень теплая атмосфера, на рецепции приветливые, коммуникабельные девушки. Сама доктор безупречна, очень внимательно выслушала, тут же отреагировала, дала назначение, определила проблематику. Я очень рада, что нашла этого доктора. Спасибо.
Памела 18 Червень 2018
Очень отзывчивый персонал, просто хорошие люди.
Инна 05 Квітень 2018
Очень хорошо приняли, мне все понравилось.
Светлана 26 Грудень 2017
Уже неоднократно в этой клинике. Нас устраивает и работа, и обслуживание, и отношение. Все хорошо.
Анатолий 20 Листопад 2017
Комфортно было в клинике.
Філії мережі
Все клініки