Сторінка 16: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог Узденова Ольга Іссовна на Doc.ua
Ольга Іссовна більше 15-ти років працює в сфері косметології. Спеціалізується на проведенні пілінгів, мезотерапії, плазмоліфтінгу. Виконує видалення судинних зірочок, омолоджувальні процедури, усуває недоліки шкіри. Також вона має компетенцію проведення лазерної епіляції
Лікар Косметолог Нижник Світлана Дмитрівна на Doc.ua
Кваліфікований косметолог проводить широкий спектр косметологічних процедур: лікувальні чистки обличчя, доглядові процедури, пілінги, лазерну і воскову епіляцію, мезотерапію і біоревіталізацію, плазмоліфтинг, контурну пластику філерами, ін'єкції ботулотоксину і видалення новоутворень
Лікар Косметолог Свідерська Злата Анатоліївна на Doc.ua
Злата Анатоліївна - професіонал у сфері косметології. Займається контурною пластикою, ботулінотерапією, преміум-ревіталізацією, ферментотерапією, мезотерапією, карбоксітерапією. Проводить масаж обличчя, чистку обличчя, пілінги, лазерну епіляцію
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Діагност Воронін Оксана Василівна на Doc.ua
Оксана Василівна є лікарем, коло професійних інтересів якого пов'язане з патологіями шкіри та окремих її ділянок. Діагностика і лікування хронічних дерматозів : ❖ грибкових захворювань ( шкіри , волосистої частини голови , нігтів , урогенітального тракту); ❖ вірусних захворювань ( герпетичних інфекцій – простий ,статевий , оперізуючий); ( видалення бородавок , папілом , контагіозних молюсків методом кріодеструкції ) ; ❖ захворювань придатків шкіри (вугрева хвороба , розацеа , периоральнийдерматит, фолікуліт); ❖ папуло – сквамозних захворювань (псоріаз , себорейний дерматит ,червоний плоский лишай ) ; ❖ гнійничкових захворювань ( піодермії ); ❖ алергодерматози ( екзема , токсикодермія ,атопічний дерматит ); ❖ захворювань ,що передаються статевим шляхом ( хламідіоз , трихомоніаз , уреаплазмоз , мікоплазмоз ) ; ❖ Дерматоскопічна діагностика новоутворів шкіри . Люмінісцентна діагностика. ❖ Видалення новоутворів методами: естетичної електрокоагуляції та кріодеструкції.
Лікар Косметолог, Стоматолог Маловік Ганна Олександрівна на Doc.ua
Заступник головного лікаря стоматології "Freedents", область професійної діяльності - естетична і терапевтична стоматологія, відбілювання і профілактика, пародонтологія, ендодонтичне лікування зубів. Також Ганна Олександрівна є фахівцем в області ін'єкційної косметології
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Стрижак Наталія Сергіївна на Doc.ua
Стрижак Наталія Сергіївна лікар дерматовенеролог, глав лікар VSP clinic. Виконує ін'єкційні процедури для обличчя такі як диспорт, біоревіталізація, біопарація, мезотерапія, контурна пластика обличчя філерами. А також виконує апаратні методики
Лікар Косметолог, Фізіотерапевт Гончарук Наталія Вікторівна на Doc.ua
Займається проведенням омолоджуючих фізіотерапевтичних процедур в косметології: фотолікування, озонотерапія, проводить відновне лікування після пластичних операцій, виконує контурну пластику обличчя з використанням об'ємних препаратів.
Лікар Косметолог Котляр Ірина Ігорівна на Doc.ua
Котляр Ірина Ігорівна спеціалізується на естетиці по тілу. Виконує такі процедури: масаж, обгортання тіла, апаратні методики для тіла (BTL терапія, лазерний ліполіз, RF терапія, кавітація)
Лікар Косметолог Коваль Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар-косметолог, є методистом найвідоміших косметичних марок: San Malo, Bellefontaine. Спеціалізується на безопераційному омолодженні обличчя і тіла.
Лікар Косметолог Соломенко Ганна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар дерматолог-косметолог, спеціалізується на апаратної косметології, проводить естетичну мезотерапію, уколи Диспорта, контурну пластику TEOSYAL, а також препаратами Laboratories FILORGA. Допомагає усунути акне, розацеа, вугровий висип, сухість шкіри і її вікові зміни і т.д.