Сторінка 16: Косметологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Парубоча Вікторія Юріївна на Doc.ua
Вікторія Юріївна спеціалізується на дерматовенерології, косметології. Лікує акне, розацеа, гіперпігментацію шкіри, естетичні проблеми обличчя
«Vclinic Health&Beauty», медицинский центр
вулиця Клінічна, будинок 23/25, офіс 22на карті
Солом'янський
Лікар Косметолог, Дерматолог, Дерматоонколог, Трихолог Тавлуй Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, дерматоонколог, трихолог, косметолог. В практиці використовує принципи доказової медицини, посилаючись на міжнародні стандарти та оновлені рекомендації.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Беба Оксана Віталіївна на Doc.ua
Лікар займається визначенням програми лікувальних заходів і консультативно-діагностичним прийомом пацієнтів з проблемами шкіри. Регулярно відвідує курси і проходить стажування, призначені для підвищення робочої компетенції
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Дітковський Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Дмитро Анатолійович займається наданням послуг по дерматовенерології, косметології. Дитковський Д. А. спеціалізується на дерматокосметології, інтимній корекції (чоловічого / жіночого), биоревитализації, контурної корекції, плазмотерапії. Також лікар Дитковський проводить Аnti-age терапію.
Лікар Косметолог, Дерматолог Ковальова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-косметолог і дерматолог, а також фахівець з анти-вікової корекції шкіри обличчя. Проводить лазерну шліфовку Pearl, безін'єкційна кисневу мезотерапію, лазерне омолодження, всі види пілінгів і депіляції, озонотерапію і ін.
Лікар Косметолог Тищенко Аліна  на Doc.ua
Тищенко Аліна
У доктора вища категорія в медицині і більше 15 практики. Косметолог проводить такі процедури як: депіляція, уколи для обличчя, очищення всіх видів, пілінги, біоревіталізації, ботокс-терапія, плазмоліфтинг, мезотерапія тощо.
Студія краси «Лінія каре»
вул Сікорського, 1 (ЖК Зелений острів)на карті
Святошинськийм. Берестейська
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог, Косметолог Березкіна Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар дерматолог спеціалізується на лікуванні хронічних захворювань шкіри: дерматозів, грибкових інфекцій шкіри і нігтів і т.д. Займається видаленням доброякісних новоутворень шкіри. В роботі застосовує сучасні ін'єкційні та лазерні методики. Консультант медичного портала «Здоров'я України». Експерт телеканалів Інтер, СТБ, ІСТV, 5 канал.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Клименко Ганна Василівна на Doc.ua
Анна Василівна - досвідчений косметолог, дерматовенеролог вищої категорії. В область її професійних інтересів входить діагностика і лікування грибкових і вірусних захворювань шкіри, нігтів і волосся, дерматитів різної етіології, проведення омолоджуючих процедур.
Лікар Косметолог Терпеливець Оксана Петрівна на Doc.ua
Лікар-косметолог, проводить лікування таких захворювань, як акне, розацеа, алопеція, а також лікує рубці і розтяжки. Спеціалізується на проведенні контурної пластики, мезотерапії, лазерної епіляції, видаленні судин і новоутворень, інтимної лазерної пластиці і інших процедурах.
Топ Лазер
вул. Велика Китаївська, 10 ана карті
Голосіївськийм. Деміївська
Лікар Косметолог, Дерматолог Шидловська Неля Юріївна на Doc.ua
Неля Юріївна - лікар-дерматолог, косметолог. Проводить контурну пластику, ботулінотерапію, мезотерапію, біоревіталізацію, пілінги і процедури по догляду.