Сторінка 11: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог, Дерматолог, Дерматовенеролог Кальянова Вікторія Дезідеровна на Doc.ua
Лікар дерматолог, косметолог лікує такі захворювання, як демодекоз, вугрі, різні грибкові захворювання, дерматити, облисіння. Спеціалізується на ін'єкційній і апаратній косметології. Регулярно відвідує курси і семінари в області естетичної медицини
Лікар Косметолог, Дерматолог, Трихолог Шумська-Кобзаренко Карина Миколаївна на Doc.ua
Дерматокосметолог проводить діагностику шкіри обличчя. Працює з пацієнтами за індивідуальним планом лікування акне і постакне. Спеціалізується на ін'єкційній косметології, лікуванні захворювань шкіри і волосся. Проводить мезотерапію, біоревіталізацію, корекцію мімічних зморшок і контурну пластику
Клініка «Mezzo Anti-Age Clinic»
вул. В. Чорновола, 27на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Косметолог Пелішенко Світлана Ігорівна на Doc.ua
Світлана Ігорівна - лікар-дерматокосметолог, атестований фахівець з динамічної лазерної епіляції Moveo. Спеціаліст з питань догляду за зовнішністю, який проводить широкий спектр процедур, спрямованих на збереження і реставрацію естетичної функції шкіри. Лікар проводить ультразвукову чистку, лазерну і фотоепіляцію, біоревіталізацію і безліч інших процедур
Лікар Косметолог, Масажист, Трихолог Нікітіна Інна Олексіївна на Doc.ua
Масажист, косметолог. Професійні інтереси - біоревіталізація, лазерна епіляція, озонотерапія, мануальна терапія, лазерна терапія.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Вартоломієва Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна - досвідчений лікар-дерматовенеролог, косметолог. Надає повний спектр діагностики та лікування захворювань шкіри, нігтів і волосся, а також інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить дерматоскопію, біопсію шкіри, діагностику лапм Вуда, займається видаленням новоутворень і корекцією шрамів. Спеціалізується на ін'єкційній косметології.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Маценко Наталія Михайлівна на Doc.ua
Наталя Михайлівна є передовим фахівцем в області лазерних технологій в косметології, має сертифікати на роботу по ін'єкційним методикам, володіє технологією біоармірованія (мезоніті), також проводить мезотерапію, плазмоліфтинг і ряд інших естетичних процедур.
Лікар Трихолог, Косметолог, Дерматолог Гнатенко Яніна Олександрівна на Doc.ua
Яніна Олександрівна спеціалізується на лікуванні проблемної шкіри, пігментації, алопеції. Проводить мезотерапию, біоревіталізацію, біореволюметрію, контурну пластику, процедури лазерної та апаратної косметології, епіляцію, обгортання і ін.
EDIT-BEAUTY (Едіт-б'юті), клініка інтенсивної косметології
провулок Бехтерівський, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Оводенко Наталія В'ячеславівна на Doc.ua
Наталія В'ячеславівна проводить консультативні прийоми для досліджень дерматологічних проблем у своїх пацієнтів. Надає послуги лазерного лікування грибка, куперозу, видалення небажаних новоутворень з шкіри. Проводить процедури кріодеструкції, хімічної ліпосакції, пілінгу, ін'єкцій ботулотоксину, контурної пластики. Лікує акне, демодекоз, різні види дерматиту, розацеа, лишай, грибок, облисіння
Лікар Косметолог Кірейцева Наталія Сергіївна на Doc.ua
Лікар косметолог. Спеціалізується на проведенні процедур по догляду за шкірою - антивікові програми, апаратна косметологія і ручна косметологія. Володіє всіма техніками масажу -класичний, лімфодренажний, антицелюлітний і ін.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Федорич Людмила Ярославівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на косметології і дерматовенерології. Проводить дерматоскопію, видалення новоутворень, плазмотерапію, ін'єкції ботулотоксину. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, розацеа, себорейний дерматит та інші. Веде прийом для дітей від 10 років
«Індивідуальне консультування з питань косметології та естетичної медицини»
вул. Шовковична, 39/1на карті
Печерськийм. Палац Спорту