Сторінка 8: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог Сердюк Катерина Вікторівна на Doc.ua
Катерина Вікторівна - досвідчений експерт в усуненні естетичних проблем шкіри обличчя, тіла. Володіє різними техніками масажу обличчя, методиками апаратної терапії. Проводить контурну пластику, ін'єкційну терапію, догляд за проблемною, зрілою шкірою.
Клініка естетичної медицини «BG LAB»
вул. Антоновича, 72на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Косметолог, Дерматолог Сагалевіч Вікторія Олегівна на Doc.ua
Вікторія Олегівна науковий керівник і співзасновник центру естетичної медицини GarnoMedica. Представляє авторську методику медичного центру GarnoMedica по лікуванню акне і постакне. Член консультаційної ради компанії Allergan (США), національний тренер з контурній пластиці компаній Allergan (США) і Teoxane (Швейцарія). Національний тренер по ботулінотерапіі компанії Allergan (США)
ГарноМедіка
вул. Сечових Стрільців (Артема), 44на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Косметолог, Дерматолог, Дерматовенеролог Гольдберг Анатолій Олегович на Doc.ua
Лікар-дерматолог проводить діагностику доброякісних новоутворень шкіри і видаляє їх, терапію дерматитів різного генезу, інфекцій шкіри і придатків. Спеціалізується на ін'єкційних і апаратних методиках оздоровлення і омолодження шкіри, чистках, пілінгах і масажу обличчя.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Карпенко Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна займається діагностуванням, терапією шкірних захворювань, грибкових, венеричних патологій, хвороб, що передаються статевим шляхом. Володіє методом радіохвильового усунення доброякісних новоутворень шкірних покривів.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматоонколог Білоконь Ганна Іванівна на Doc.ua
Анна Іванівна проводить ефективну терапію алопеції (облисіння) будь-якої форми. Є висококласним професіоналом в області терапевтичної косметології. Проводить апаратні та ін'єкційні процедури, спрямовані на омолодження та усунення естетичних дефектів. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці різноманітних патологій дерматологічного профілю
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Трихолог Савчук Аліна Сергіївна на Doc.ua
Аліна Сергіївна проводить діагностику, дерматоскопію новоутворень, біопсію шкіри, володіє методиками лазерного видалення новоутворень, судин. Проводить консультації щодо правильного догляду за волоссям, а також лікування волосся і шкіри голови. Володіє сучасними методиками омолодження обличчя і корекції косметичних дефектів за допомогою ін'єкційних методик контурної пластики, мезотерапії, лазерної та апаратної косметології, хімічних пілінгів. Має сертифікат на роботу з лазерними і ін'єкційними методиками. Лікар приймає дорослих пацієнтів, а також дітей з 6 років.
Лікар Рефлексотерапевт, Мануальный терапевт, Фізіотерапевт, Остеопат, Масажист, Косметолог Качан Сергій Костянтинович на Doc.ua
Лікар проводить комплексну терапію остеохондрозу хребта, артрозу суглобів, міофасциального синдрому (спазму глибоких м'язів шийного, грудного, поперекового, крижового відділів хребта). Також проводиться лікування внутрішніх органів, методом ручного впливу за методикою професора Огулова А.Т. У комплексі може застосовуватися рефлексотерапія (голкотерапія), фізіотерапія (міоритм, вакуумний масаж, електрофорез, наприклад, для лікування протрузій і гриж хребта), магнітотерапія (обертові магнітні поля), аутогемотерапія для підвищення і ст
Кабінет фізіотерапії і рефлексотерапії Сергія Качана
проспект Свободи, 22на карті
Подільськийм. Мінська
Лікар Косметолог Данилюк Інна Іванівна на Doc.ua
Дерматокосметолог першої категорії, володіє сучасними методиками контурної пластики, ін'єкцій краси, лазерної та апаратної косметології, мезотерапії і ін.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Бойчун Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна - лікар першої категорії, працює в напрямках дерматовенерології і трихології. Приймає дорослих пацієнтів і дітей. Діагностує і лікує: псоріаз, атопічний та алергічний дерматити, мікози, стрептодермії, розацеа, герпес, коросту, екземи та ін. Є членом Асоціації дерматовенерологів і косметологів України
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Дерматолог, Косметолог Павук Галина Іванівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, косметолог, проводить чистки обличчя, масаж обличчя, аnti-age процедури, спеціалізується на ін'єкційних методиках, апаратній косметології, лікуванні акне, себореї, купероза, вітіліго, псоріазу, лишаю, грибка нігтів і шкіри і ін.