Сторінка 9: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматолог, Дерматоонколог Парамонова Уляна Зіновіївна на Doc.ua
Уляна Зіновіївна спеціалізується на терапії захворювань шкіри, статевих інфекцій. Володіє сучасними методами контурної пластики, ін'єкційного лікування, кріотерапії, лазерної, апаратної косметології. Проводить видалення доброякісних утворень шкіри за допомогою радіохвильового методу. Є активним учасником міжнародних наукових конференцій та конгресів в області дерматології та трихології
Лікар Трихолог, Дерматолог, Косметолог Войтів Юліана Любомирівна на Doc.ua
Юліана Любомирівна спеціалізується на діагностуванні, лікуванні широкого спектра патологій в дерматології, косметології та трихології. Застосовує лазерні технології, ін'єкційні методики терапії різних шкірних захворювань. Проводить видалення судин, новоутворень.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Грищенко Марина Олегівна на Doc.ua
Є фахівцем з апаратної, а також лікувальної косметології. Спеціалізується на лікуванні захворювань з дерматологічного профілю, на проведенні ін'єкцій краси, на мезотерапії без голки, RF-ліфтингу. Також приймає пацієнтів з проблемами шкіри голови.
Porcelain-Esthetics (Порцелян-Естетікс)
Консультация дерматолога с назначением лечения – 400 грн. Консультация дерматолога без назначения лечения – 300 грн. Трихолог — 550 грн.
вул. Отто Шмідта, 26 бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Косметолог, Дерматолог Дідур Оксана Михайлівна на Doc.ua
Володіє сучасними методами корекції естетичних проблем шкіри - ботулінотерапія, контурна пластика, редермалізація, мезотерапія, тредліфтинг, лазеротерапія, апаратні методики, догляд за шкірою обличчя, масаж.
Лікар Косметолог, Дерматолог Ярмолюк Аліна Вікторівна на Doc.ua
Дерматолог-косметолог проводить консультативні прийоми і надає авторські протоколи медичного центру GarnoMedica по лікуванню акне і постакне. Проводить догляд за шкірою обличчя, лікування пігментації шкіри, підготовку і реабілітацію після пластичних операцій, видалення небажаного волосся, біоревіталізацію і мезотерапію
ГарноМедіка
вул. Сечових Стрільців (Артема), 44на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Косметолог Зеленько Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Володіє сучасними методиками лікування та омолодження обличчя і тіла, корекцією косметичних дефектів за допомогою ін'єкційних методик контурної пластики, ботулотоксинів, мезотерапії, лазерної та апаратної косметології, хімічних пілінгів, ниткового ліфтингу. Сфера інтересів: лікувальні та реабілітаційні методики косметичних порушень, пов'язаних з віковими змінами і перенесеними захворюваннями.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Погребняк Олена Василівна на Doc.ua
Олена Василівна спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шкіру, а також її придатки (волосся, нігті). Лікар Погребняк займається лікуванням шкірних захворювань (купероз, акне, мікоз), видаленням новоутворень доброякісної природи, проведенням плазмоліфтінга.
Лікар Косметолог, Сімейний лікар, Терапевт, Ендокринолог Галецька Анастасія Геннадіївна на Doc.ua
Лікар терапевт, ендокринолог, косметолог займається профілактикою і лікуванням захворювань, викликаних порушенням обміну речовин в організмі (ожиріння, метаболічного синдрому, цукрового діабету). Проводить діагностику і лікування патологій щитовидної залози, паращитовидних залоз, наднирників. Веде пацієнтів, як сімейний лікар, який спеціалізується на лікуванні хвороб органів верхніх і нижніх дихальних шляхів, органів травлення, а також захворювань сечовидільної системи
Лікар Дерматолог, Косметолог Запорожець Юлія Валентинівна на Doc.ua
Лікар дерматолог вищої категорії, косметолог, проводить криодеструкцию утворень шкіри (кератоми, бородавки), а також електрокоагуляцію утворень шкіри, судин. Працює з дітьми і дорослими пацієнтами, займаючись лікуванням алергічних, інфекційних хвороб і доброякісних утворень шкіри, вугрової хвороби, алопеції та ін.
Лікар Косметолог, Дерматолог Григоренко Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Незважаючи на невеликий стаж роботи, дерматолог відвідала десятки вузькоспеціалізованих курсів, які розширили її професійний кругозір. Володіє всіма необхідними інструментами для діагностики дерматитів і грибкових уражень шкіри і нігтів. Проводить лікування. Також приймає пацієнтів. які бажають поліпшити зовнішність, пройти курси омолодження або інших косметичних процедур