Сторінка 20: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог Третяк Юлія Миколаївна на Doc.ua
Косметолог, лікар загальної практики і загальної гігієни. Займається лікуванням таких захворювань: розацеа, вугрі, себорея та ін. Спеціаліст лазерної косметології.
Лікар Косметолог Онищенко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна проводить діагностику проблем шкірного покриву, комбіновану чистку обличчя, пілінги, масажі, фонофорез (ультразвукова процедура) і антицелюлітну програму.
Лікар Косметолог Поліщук Людмила Георгіївна на Doc.ua
Займається проведенням професійного догляду за обличчям для комбінованої, жирної, молодої, проблемної шкіри. Здійснює безопераційну підтяжку обличчя, тіла, масаж обличчя, масажі Beauty SPA.
Лікар Косметолог Бурба Оксана Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст по лазерним методикам з багаторічним досвідом. Працює на апараті Mediostar Next Pro (Asclepion). Володіє техніками лазерної епіляції, лазерного омолодження, лазерного лікування акне
Лікар Косметолог Забегайло Олександра Олександрівна на Doc.ua
Олександра Олександрівна - кандидат біологічних наук і фахівець в області загальної класичної косметології. У своїй роботі застосовує апаратні та ін'єкційні методи, використовуючи тільки якісне сучасне обладнання
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Неділько Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Специалист, который занимается вопросами диагностирования и лечения заболеваний кожи, среди которых нарушения пигментации, кожные проявления угревой болезни, гнойно-воспалительные заболевания и. т. д. Также Юлия Евгеньевна проводит лечение проблемной кожи путем инъекционных методик, химических пилингов и различных уходовых процедур.
Лікар Косметолог Тимошенко Лариса Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лариса Анатоліївна - спеціаліст з лазерної епіляції. В роботі застосовує сучасні технології, які сприяють вирішенню проблеми небажаного волосся, усуваючи волосяні фолікули без пошкодження шкіри.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Гаврильченко Анна Григорівна на Doc.ua
Анна Григорівна проводить процедури, спрямовані на усунення целюліту, розтяжок, в'ялості шкіри, зайвої ваги (схуднення), локального ожиріння, купероза (судинні зірочки) на тілі. Займається лікуванням сухості і жирності шкіри, акне
Лікар Косметолог Ульянова Катерина Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна спеціалізується на проведенні біоревіталізації шкіри обличчя, лікування акне, целюліту, волосся і алопеції, проведенні антивікових програм, мезотерапії, вакуумно-роликового масажу і косметичних процедур: гидромассаж обличчя, пілінг.
Лікар Косметолог Кравчук Людмила Олександрівна на Doc.ua
Спеціаліст по догляду за шкірою обличчя і тіла. Виконує чищення, пілінги, різні види масажів, процедури догляду, СПА-процедури, депіляцію та інші процедури для оздоровлення та відновлення молодості шкіри. В роботі використовує сучасні косметологічні засоби, також спеціалізується на лікуванні гірсутизму, допомагає при пігметних плямах, акне і постакне, вікових змінах шкіри (зморшки, сухість і т. д.)