Сторінка 18: Косметологи в Києві

Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Видра Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Олександрівна — дерматовенеролог, трихолог, косметолог. Проводить процедури, спрямовані на усунення сухості і жирності шкіри, акне, зморшок, птозу, широких пір, пігментації, тьмяного кольору обличчя. Також, лікар проводить лікування целюліту, розтяжок, в'ялості шкіри, локального ожиріння, купероза, алопеції
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматоонколог Махиня Ксения Дмитриевна на Doc.ua
Лікар Косметолог Сидоренко Катерина Павлівна на Doc.ua
Катерина Павлівна - фахівець в області проведення процедур, спрямованих на комплексний догляд за шкірою.
Лікар Косметолог Фурлет Юлія Миколаївна на Doc.ua
Спеціаліст в області косметології. Проводить широкий спектр чисток, пілінгів, лазерну епіляцію, мезотерапію, контурну пластику, апаратну корекцію фігури. Займається корекцією естетичних недоліків шкіри обличчя і тіла, корекцією вікових змін шкіри
Лікар Дерматолог, Косметолог Черешньовська  Оксана  Петрівна  на Doc.ua
Повний комплекс преміальних процедур по догляду за шкірою, індивідуальний план догляду та підбір елітних косметичних засобів.
Лікар Косметолог Гайтанжі Анастасія Миколаївна на Doc.ua
Консультація
Анастасія Миколаївна спеціалізується на лазерній косметології, проводить лазерне омолодження шкіри, шліфування обличчя, епіляцію, усунення рубців, родимок, пігментних і судинних плям.
Лікар Косметолог Шанюк Оксана Русланівна на Doc.ua
Оксана Русланівна проводить ботулінотерапію Ботокс, мезотерапію, біоревіталізацію, біорепарацію шкіри, плазмотерапію обличчя, тіла, волосистої частини голови, робота з рубцями, контурну пластику верхньої, середньої і нижньої 1/3 обличчя, лікує розацеа і себореї волосистої частини голови за допомогою ботулотоксину і ін.
Лікар Косметолог Червична Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Катерина Анатоліївна кваліфікований косметолог-естетист. Має досвід в сфері медицини понад 20 років і 6 в косметології. Проводить LPG масаж, кріоліполіз, ультразвукову кавітацію, RF-омолодження, лазерну епіляцію і ін.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматохірург Лазаренко Інна Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, косметології, дерматохірургії та трихології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, плазмоліфтинг, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології такі, як: псоріаз, дерматит, екзема, себорея.
Лікар Косметолог Корнієнко Вікторія Михайлівна на Doc.ua
Вікторія Михайлівна - досвідчений косметолог і естетист, володіє повним переліком косметологічних і омолоджуючих методик, наявних в арсеналі сучасної косметології. Спеціаліст успішно бореться з пігментацією, "гусячими лапками", зморшками, старінням шкіри і іншими естетичними недоліками.