Сторінка 13: Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог Черватюк Віталій Васильович на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог вищої категорії. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику, підбір схеми лікування. Займається лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту (дисбактеріоз, гастрит, дуоденіт, панкреатит, коліт, виразкова хвороба)
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Осипова Ніна Петрівна на Doc.ua
Ніна Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного, гастроентерологічного та пульмонологічного профілів, проводить корекцію медикаментозного лікування пацієнтів похилого віку.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Беришвілі Азалі Гурамівна на Doc.ua
Азалі Гурамовна займається лікуванням і профілактикою захворювань стравоходу, шлунка, підшлункової кишки, товстого і тонкого кишечника, печінки за допомогою сучасних методів діагностики і терапії захворювань шлунково-кишкового тракту.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Гастроентеролог Череватська Олена Юріївна на Doc.ua
Череватська Олена Юріївна
Гастроентеролог, має вищу категорію, кандидат медичних наук, займається лікуванням хвороб шлунка, стравоходу, кишечника, печінки, дванадцятипалої кишки і жовчовивідних шляхів. Олена Юріївна - автор 59 наукових робіт і патенту на винахід «Спосіб ранньої диференційної діагностики хронічного гепатиту і цирозу печінки».
Лікар Гастроентеролог Язловицька Ольга Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Спеціалізується на діагностиці, створенні схеми лікування, передопераційній підготовці та веденні пацієнтів з гострими і хронічними захворюваннями системи травлення, проводить онкологічний скринінг, визначення Helicobacter pylori, лактазні тести та ін.
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Стукало Тамара Анатоліївна на Doc.ua
Лікар проводить лікування таких хвороб як ГРВІ, бронхіт, пневмонія, ІХС, гіпертонічна хвороба, цистит, пієлонефрит, ГЕРБ, гастрит, цироз, холецистит, панкреатит, виразкова хвороба.
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторный прием – 400 грн.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Віта Медікал (Vita Medical) на Шулявці
вул. Дегтярівська, 33Бна карті
Святошинськийм. Шулявська
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Хрущ Ольга Василівна на Doc.ua
Лікар терапевт-гастроентеролог, пріоритетний напрямок роботи якого полягає в скринінгу ранніх форм онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт, Гастроентеролог Кислова Оксана Леонідівна на Doc.ua
Кислова О.Л. є кваліфікованим лікарем сімейної практики, які займаються комплексним підтриманням і турботою про здоров'я пацієнта і його сім'ї. Ольга Леонідівна здійснює диспансеризацію, надає консультативну, амбулаторно-поліклінічну, санітарно-просвітницьку допомогу в сфері терапії шлунково-кишкових, бронхолегеневих, серцево-судинних, ниркових та інших патологій.
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Семендяєва Лариса Дмитрівна на Doc.ua
Лариса Дмитрівна здійснює комплексну терапію хронічних і невідкладних патологічних станів в кардіології, ортопедії, пульмонології і гастроентерології, що включає в себе фармакотерапію, індивідуальні рекомендації щодо здорового способу життя, призначення ЛФК, дієтотерапію
Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed»
Тільки онлайн первинна консультація-690 грн повторна конс-ція - 600 грн
вул. Новокостянтинівська 15/15на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Науменко Людмила Олександрівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, комплексно оцінює здоров'я пацієнта, веде тривале спостереження за його станом, підбирає найбільш оптимальне лікування. Допоможе впоратися з такими захворюваннями, як гастрит, гастроентероколіт, панкреатит, дисбактеріоз і т.д.