Сторінка 13: Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт, Сімейний лікар Охрименко Юлія Василівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні захворювань в гастроентерології, кардіології, терапії, пульмонології, отоларингології.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Педіатр, Нутриціолог Кищенко Олена Володимирівна на Doc.ua
Кваліфікований лікар здійснює діагностику та лікування пацієнтів дитячого та підліткового віку з широким спектром захворювань. Олена Володимирівна спеціалізується на лікуванні і профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей (в т.ч. індивідуальний підбір дієт), інфекційних захворювань, дитячої алергології, респіраторної патології у дітей (гостра і хронічна)
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець, Ендокринолог Латиш Наталія Олеговна на Doc.ua
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Беришвілі Азалі Гурамівна на Doc.ua
Азалі Гурамовна займається лікуванням і профілактикою захворювань стравоходу, шлунка, підшлункової кишки, товстого і тонкого кишечника, печінки за допомогою сучасних методів діагностики і терапії захворювань шлунково-кишкового тракту.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Стукало Тамара Анатоліївна на Doc.ua
Лікар проводить лікування таких хвороб як ГРВІ, бронхіт, пневмонія, ІХС, гіпертонічна хвороба, цистит, пієлонефрит, ГЕРБ, гастрит, цироз, холецистит, панкреатит, виразкова хвороба.
Лікар Гастроентеролог Нешик Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог першої категорії. Консультує пацієнтів, діагностує і призначає курс лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (гастрит, дуоденіт, виразкова хвороба, панкреатит та ін.). Також веде прийом як терапевт, дієтолог.
Лікар Гастроентеролог Черненко Ірина Олександрівна на Doc.ua
Гастроентеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів шлунково-кишкового тракту, надає лікарську допомогу при гепатитах, алкогольній хворобі печінки, цирозі, хронічних панкреатитах і холециститах, виразковій хворобі, колітах, синдромі подразненого кишечника і т. д. До неї можуть звертатися пацієнти з ураженням печінки в результаті порушення обміну речовин і з ожирінням, передраковими захворюваннями стравоходу, кишечника, шлунку
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Приходько Алла Олександрівна на Doc.ua
Лікар педіатр, дитячий гастроентеролог, досвід роботи якого складає більше 15 років. Успішно лікує такі захворювання, як бронхіальна астма, бронхіт, жовтяниця, гастрит, панкреатит, коліт і ін.
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Лобас Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії, гастроентеролог-УЗД-фахівець. У сферу професійної діяльності входить гастроентерологія, ультразвукова діагностика, гепатологія.
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Сердюк Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар другої категорії Сердюк Сергій Анатолійович має значний страж роботи в області гастроентерології та УЗД-діагностики. Проводить огляди та консультації за результатами проведених аналізів, ультразвукове обстеження всіх органів і систем, доплерографію судин організму, діагностику і лікування захворювань