Shevelova dietconsulting

Shevelova dietconsulting

Практикуючий лікар
add_box Дієтологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Shevelova dietconsulting – це приватна дієтологічна консультація від дипломованого лікаря Олесі Шевельової. Методика роботи з пацієнтом побудована на особистому досвіді, знаннях медицини, біохімії, психології та харчових технологій. Працюємо на ваш результат разом !
access_time_filled пн - пт : 13:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 20:00
вул. Мостицька 2на карті
Подільський м.Сирець м.Дорогожичі

Правильне харчування – це одна з головних складових здорового та щасливого життя людини.

У сучасному світі велика кількість людей не можуть самостійно організувати свій раціон, а у поєднанні з малорухомим способом життя – незбалансоване харчування може вилитися у проблеми з вагою та здоров'ям у цілому, саме тому дуже важливо вчасно звернутися до професіоналів своєї справи.

Вибравши консультування від Shevelova dietconsulting ви співпрацюватимете з практикуючим лікарем, а не з фахівцем з 2-х місячних курсів нутриціолога.

Підхід Шевельової Олесі Сєгіївни включає:

• чітка медодика досягнення результату
  • ґрунтовний аналіз харчових звичок та зіставлення їх з анамнезом
  • лаболаторна та функціональна діагностика організму
  • індивідуальна програма харчування опираючись на уподобання та фінансові можливості
  • рекомендований список продуктів
  • адаптовані рецепти
  • супровід, контроль та коригування

Шевельова dietconsulting дотримується основного лікарського правила "НЕ НАШКОДЬ".

Для Шевельової Олесі Сергіївни дієтологія – це не про їжу, масу тіла та похідні хвороби, а це про філософію та спосіб життя, коли їжа – це ліки!

Карина 21 Грудень 2023
На мій час прийшов інший пацієнт і мені довелося чекати
Владислав 07 Грудень 2023
Позитивний відгук. Всім задоволений. Дякую.
Олена 05 Грудень 2023
Нормальна, проста клініка.
Ахад 19 Вересень 2023
Дякую, усім задоволений.
Давид 06 Вересень 2023
Розумний лікар, тепер я розумію відмінність від нутриціологів з інсти.