Сторінка 14: Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог Нешик Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог першої категорії. Консультує пацієнтів, діагностує і призначає курс лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (гастрит, дуоденіт, виразкова хвороба, панкреатит та ін.). Також веде прийом як терапевт, дієтолог.
Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини
пр-т Петра Григоренка,13 Бна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Гастроентеролог Черненко Ірина Олександрівна на Doc.ua
Гастроентеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів шлунково-кишкового тракту, надає лікарську допомогу при гепатитах, алкогольній хворобі печінки, цирозі, хронічних панкреатитах і холециститах, виразковій хворобі, колітах, синдромі подразненого кишечника і т. д. До неї можуть звертатися пацієнти з ураженням печінки в результаті порушення обміну речовин і з ожирінням, передраковими захворюваннями стравоходу, кишечника, шлунку
Актавія
Провулок Квітневий 9, 2 поверхна карті
Подільський
«ОН Клінік» в Києві
вул. Московська 46/2на карті
Печерськийм. Арсенальна
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог, Терапевт Сливка Наталія Миколаївна на Doc.ua
Головний лікар клініки, гастроентеролог. Займається діагностикою та лікуванням вірусних гепатитів і хвороб шлунково-кишкового тракту: гастрит, виразкова хвороба, холецистит, панкреатит, жовчокам'яна хвороба, дисбактеріоз і т.д.
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, Сімейний лікар Казимов Костянтин Борисович на Doc.ua
Є фахівцем з педіатрії, гастроентерології, дитячої анестезіології, сімейної медицини. Даний фахівець компетентний у питаннях лікування хвороб інфекційної природи, спостереженні дітей з народження, складанні карти щеплень.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Приходько Алла Олександрівна на Doc.ua
Лікар педіатр, дитячий гастроентеролог, досвід роботи якого складає більше 15 років. Успішно лікує такі захворювання, як бронхіальна астма, бронхіт, жовтяниця, гастрит, панкреатит, коліт і ін.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Лобас Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лобас Катерина Володимирівна
Лікар вищої категорії, гастроентеролог-УЗД-фахівець. У сферу професійної діяльності входить гастроентерологія, ультразвукова діагностика, гепатологія.
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Лікар УЗД-фахівець, Гастроентеролог Сердюк Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії Сердюк Сергій Анатолійович має значний страж роботи в області гастроентерології та УЗД-діагностики. Проводить огляди та консультації за результатами проведених аналізів, ультразвукове обстеження всіх органів і систем, доплерографію судин організму, діагностику і лікування захворювань
Медичний центр «Медикс»
Гастроэнтеролог - взрослые с 15 лет / УЗИ-диагностика - дети с 1 месяца. Повторная консультация — 400 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гастроентеролог Хмарська Альона Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна - лікар-гастроентеролог першої категорії. Спеціалізується на лікуванні широкого спектру захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Займається лікуванням розладів травлення різної етіології, гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, жовчного міхура, печінки і підшлункової залози
Спеціалізована медико-санітарна частина №11
ул. В. Гетьмана, 3на карті
Солом'янський
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Дорошенко Роза Натанівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, гастроентеролог, займається лікуванням патологій таких напрямків: кардіологія, гастроентерологія, пульмонологія. Проводить діагностику (ранню) онкопатології і ведення онкохворих після лікування.
Лікар Гастроентеролог Коваль Ганна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, здійснює лікування кислотозалежних патологій шлунково-кишкового тракту, запальних захворювань кишечника, запорів, дисбактеріозу, інфекційних патологій (лямбліозу, гельмінтозу, кишкових інфекцій), захворювань печінки, розладів жовчного міхура і сфінктерного апарату. Створює індивідуальні програми з метою профілактики загострень хвороб органів травлення хронічного характеру
Добробут на Сікорського
вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс «Зелений острів 1»)на карті