Сторінка 14: Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог Хмарська Альона Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна - лікар-гастроентеролог першої категорії. Спеціалізується на лікуванні широкого спектру захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Займається лікуванням розладів травлення різної етіології, гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, жовчного міхура, печінки і підшлункової залози
Лікар Гастроентеролог Путренко Людмила Вікторівна на Doc.ua
Людмила Вікторівна займається наданням допомоги пацієнтам з тривалим субфебрилітетом, розладом функції кишечника і синдромом підвищеної втоми. Лікар лікує захворювання органів травлення, також приймає пацієнтів з ускладненнями після прийому нестероїдних протизапальних засобів, антибіотиків, гормонів і т.д. Діагностує вірусні захворювання печінки, онкологічні захворювання стравоходу та ін.
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Багіров Алі Азіз Огли на Doc.ua
Алі Багіров — сімейний лікар, спіціалізіруется на лікуванні захворювань педіатричного, терапевтичного, імунологічного профілю. Володіє базовими навичками квантової терапії та функціональної діагностики
Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт, Сімейний лікар Рязанова-Альмужна Юлія Володимирівна на Doc.ua
Юлія Володимирівна - сімейний лікар, терапевт, кардіолог, гастроентеролог
Лікар Гастроентеролог, Ендокринолог Пилипенко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна має вищу категорію з педіатрії та ендокринології, досконало володіє сучасними методиками діагностування, подальшого лікування хвороб педіатричного, а також ендокринологічного профілів
Лікар Гастроентеролог Белла Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Вікторія Вікторівна лікар-гастроентеролог, проводить консультативно-діагностичний прийом дорослих пацієнтів, діагностику і лікування функціональних порушень органів шлунково-кишкового тракту, залишає індивідуальні програми обстеження, визначає схему лікування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту
Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Бобровська Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог та терапевт з 25-річним досвідом. Вона має вищу освіту в Національному медичному університеті ім. Богомольця та інтернатуру в Інституті кардіології. Її практика включає зняття та аналіз електрокардіограм, добовий моніторинг ЕКГ і артеріального тиску, проведення проб з дозованим фізичним навантаженням та консультацію. Член Асоціації кардіологів України та Асоціації аритмологів України. Вона лікує ішемічну хворобу серця, артеріальні гіпертензії, порушення сердцевого ритму, кардіоміопатію та застудні захворювання
Лікар Гастроентеролог Гур'єва Оксана Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні гастроентерологічних захворювань. Володіє сучасними методами лікування ерозивно-виразкових процесів шлунка і дванадцятипалої кишки, проводить дієтотерапію, ферментотерапію
Лікар Гастроентеролог Литвинова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Гастроентеролог вищої категорії, проводить прийом пацієнтів зі скаргами на гіркоту в роті, печію, болі в животі, розлади стільця, відрижку і ін. Лікар більше 30-ти років займається лікуванням дисбактеріозу, хронічного панкреатиту, коліту, гастриту, гепатиту, холециститу.
Лікар Гастроентеролог Огіря Людмила Володимирівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог займається лікуванням хвороб шлунково-кишкового тракту - виразкової хвороби, гастриту, панкреатиту, нирок і т.д. Складає індивідуальні програми і схеми лікування