Сторінка 16: Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог Белла Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Вікторія Вікторівна лікар-гастроентеролог, проводить консультативно-діагностичний прийом дорослих пацієнтів, діагностику і лікування функціональних порушень органів шлунково-кишкового тракту, залишає індивідуальні програми обстеження, визначає схему лікування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту
«Персомед» на Великій Васильківській
вул. Велика Васильківська, 132на карті
Голосіївськийм. Либідська
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог Пилипенко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна має вищу категорію з педіатрії та ендокринології, досконало володіє сучасними методиками діагностування, подальшого лікування хвороб педіатричного, а також ендокринологічного профілів
Радомед
В "Медиме" консультирует только как эндокринолог.
вул. Вишгородська, 38на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Гепатолог Нєвєровський Артем Валерійович на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар-гастроентеролог проводить ефективне лікування аутоімунного гепатиту, цирозу печінки токсичного генезу, функціональної диспепсії, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гастриту, дисфункції жовчного міхура, холециститу, панкреатиту, целіакії. Допомагає при порушенні мікрофлори кишечника, лікує пацієнтів з лактозною недостатністю і непереносимістю фруктози
Лікар Терапевт, Кардіолог, Гастроентеролог Бобровська Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог та терапевт з 25-річним досвідом. Вона має вищу освіту в Національному медичному університеті ім. Богомольця та інтернатуру в Інституті кардіології. Її практика включає зняття та аналіз електрокардіограм, добовий моніторинг ЕКГ і артеріального тиску, проведення проб з дозованим фізичним навантаженням та консультацію. Член Асоціації кардіологів України та Асоціації аритмологів України. Вона лікує ішемічну хворобу серця, артеріальні гіпертензії, порушення сердцевого ритму, кардіоміопатію та застудні захворювання
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській
вул. Жилянська, 72на карті
Голосіївськийм. Вокзальна
Серце і судини, кардіологічна клініка
повторная консультация (до 30 дней после первичной консультации) — 300 грн.
ул. Жилянская, 69/71на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Гастроентеролог Корнійчук Василь Володимирович на Doc.ua
Корнійчук Василь Володимирович
Педіатр (вища категорія), гастроентеролог, проводить підбір дієт для дітей індивідуального характеру, а також профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей. Кандидат медичних наук.
Лікар Гастроентеролог Буфан Марія Миронівна на Doc.ua
Буфан Марія Миронівна
Марія Миронівна спеціалізується на лікуванні гастроентерологічних хворих. Проводить діагностику та лікування патології печінки, кислотозалежних захворювань органів травлення, жовчно-видільної системи, підшлункової залози та кишківника.
Лікар Гастроентеролог, Сімейний лікар, Ендоскопіст Клодченко Микола Миколайович на Doc.ua
51рік досвіду
Лікар вищої категорії Микола Миколайович спеціалізується в ендоскопії. Є також сімейним лікарем і гастроентерологом. У нього 51 рік професійного досвіду і звання кандидата медичних наук. Серед захворювань, з якими допомагає боротися лікар: гастрит, панкреатит, коліт, гайморит і ін.
Лікар УЗД-фахівець, Гастроентеролог Мангуш Олександр Вікторович на Doc.ua
Олександр Вікторович здійснює практичну і консультативну діяльність в області гастроентерології. Володіє сучасними методами УЗ-досліджень в гастроентерології. Займається лікуванням, проводить профілактичні заходи захворювань шлунково-кишкового тракту
Лікар Гастроентеролог Ковбасенко Олексій Валентинович на Doc.ua
Доктор Ковбасенко Олексій Валентинович є кваліфікованим гастроентерологом. Має великий досвід клінічної практики, включаючи терапію поєднаної патології. Олексій Валентинович має досвід роботи в якості керівника діяльністю медичного центру в Республіці Куба
Лікар Гастроентеролог Литвинова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Гастроентеролог вищої категорії, проводить прийом пацієнтів зі скаргами на гіркоту в роті, печію, болі в животі, розлади стільця, відрижку і ін. Лікар більше 30-ти років займається лікуванням дисбактеріозу, хронічного панкреатиту, коліту, гастриту, гепатиту, холециститу.
Медичний центр імені доктора Геймана
вул. Волошська, 47, 5 поверхна карті