Сторінка 17: Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог, Педіатр, УЗД-фахівець Павлюченко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, гастроентеролог, УЗД-фахівець. Основні напрямки роботи: функціональні і органічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту, простудні та інфекційні захворювання в педіатрії; УЗД обстеження органів черевної порожнини та нирок.
Лікар Гастроентеролог Вітковська Богдана Михайлівна на Doc.ua
Професійні інтереси - лікування хвороб стравоходу (езофагіт, ГЕРХ, стравохід Барретта), шлунка, дванадцятипалої кишки (виразка, дуоденіт, гастрит, гастропатия, функціональна диспепсія), кишечника, підшлункової, різних форм цирозу. Також компетентна в лікуванні ускладнень після операцій.
Лікар Гастроентеролог Кваченюк Катерина Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дієтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує різні систем організму або окремі органи за допомогою розробки індивідуального плану харчування
Лікар Гастроентеролог Ямроз Лілія Володимирівна на Doc.ua
4.7
Лілія Володимирівна - лікар вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням органів травлення. Лікує вірусні захворювання стравоходу, печінки, підшлункової залози, шлунка і т.д. Лікар є учасником Української асоціації гастроентерологів та гепатологів, щорічно бере участь в гастрошколі і тижні гастроентерології, є учасником міжнародних симпозіумів та з'їздів.
Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Калиничев Олександр Вадимович на Doc.ua
4.5
Провідний спеціаліст у галузі сімейної медицини, гастроентерології, кардіології та терапії, підбирає базисну терапію при захворюваннях дихальної, сечовидільної, гепатобіліарної, серцево-судинної систем. Займається інтерпретацією основних лабораторних аналізів, розшифровкою ЕКГ. Застосовує схеми небулайзерної терапії для лікування хронічних пульмонологічних патологій
Лікар Гастроентеролог Калюжна Тетяна Іванівна на Doc.ua
Лікар Гастроентеролог Мислицька Лариса Сергіївна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів стравоходу, хронічних гастритів різної етіології, захворювання підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, виразкового коліту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки та ін.
Лікар Гастроентеролог Жана Ірина Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: гастрит, коліт, ентероколіт, панкреатит та інші
Лікар Гастроентеролог Абраменко  Любов  Іванівна на Doc.ua
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Морєва  Діана Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких хвороб як: хронічний гастро-дуоденіт, НР-асоційовані хвороби шлунка (хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, рак шлунка), гастроезофагеальна рефлюксна хвора хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт (НЯК), синдром подразненого кишечника (СРК)