Сторінка 15: Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог Путренко Людмила Вікторівна на Doc.ua
31рік досвіду
Людмила Вікторівна займається наданням допомоги пацієнтам з тривалим субфебрилітетом, розладом функції кишечника і синдромом підвищеної втоми. Лікар лікує захворювання органів травлення, також приймає пацієнтів з ускладненнями після прийому нестероїдних протизапальних засобів, антибіотиків, гормонів і т.д. Діагностує вірусні захворювання печінки, онкологічні захворювання стравоходу та ін.
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, Алерголог Андрющенко Ольга Семенівна на Doc.ua
Дитячий лікар-алерголог, гастроентеролог і педіатр, веде прийом дітей з народження до 18 років. Спеціалізується на лікуванні алергічних захворювань, гострих і хронічних захворюваннях органів дихання, травлення, сечовидільної системи
Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог, УЗД-фахівець Багіров Алі Азіз Огли на Doc.ua
Алі Багіров — сімейний лікар, спіціалізіруется на лікуванні захворювань педіатричного, терапевтичного, імунологічного профілю. Володіє базовими навичками квантової терапії та функціональної діагностики
Амеда на Оболоні
Оболонська набережна, 1, корпус 3на карті
Оболонський
Лікар Кардіолог, Терапевт, Гастроентеролог Бурко Володимир Ярославович на Doc.ua
Лікар займається профілактикою і лікуванням пацієнтів із захворюваннями терапевтичного профілю: хронічне обструктивне захворювання легень, гострий бронхіт, пневмонії, гострі респіраторно-вірусні інфекції, бронхіальна астма, хронічний пієлонефрит, гострий та хронічний гломерулонефрит, хронічна ниркова недостатність, гострі і хронічні захворювання суглобів і сполучної тканини . Виконує лікування захворювань в гастроентерології, веде пацієнтів з функціональними розладами шлунково-кишкового тракту. Також лікар проводить діагностик
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог Мірошниченко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Гастроентеролог спеціалізується на лікуванні та веденні пацієнтів з гепатитами (включаючи вірусні), холангитом, холециститом, виразковою хворобою, панкреатитом, алкогольної і жирової хвороби печінки, порушеннями роботи кишечника. Володіє методами інфузійної терапії, спостерігає пацієнтів з онкологічними та комбінованими патологіями після проходження курсу специфічного лікування кишечника. За свій час практики лікар допомогла понад 8 000 пацієнтам. Приймає дорослих і дітей з 12 років
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Білаш Наталія Миколаївна на Doc.ua
Наталія Миколаївна займається лікуванням захворювань внутрішніх органів, порушень в системі кровообігу, органів дихання і травлення. Виконує всі необхідні діагностичні маніпуляції. Також, доктор вивчає алгоритм діагностики і лікування передракових етапів
Добробут на Сікорського
вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс «Зелений острів 1»)на карті
Шевченківськийм. Берестейська
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Терапевт Романенко Мар'яна Станіславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології та дієтології. Проводить консультативний прийом, діагностику та розробку індивідуального харчування, профілактику. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту та інших органів черевної порожнини
Лікар Гастроентеролог Белла Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Вікторія Вікторівна лікар-гастроентеролог, проводить консультативно-діагностичний прийом дорослих пацієнтів, діагностику і лікування функціональних порушень органів шлунково-кишкового тракту, залишає індивідуальні програми обстеження, визначає схему лікування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
«Персомед» на Великій Васильківській
вул. Велика Васильківська, 132на карті
Голосіївськийм. Либідська
Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог Пилипенко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна має вищу категорію з педіатрії та ендокринології, досконало володіє сучасними методиками діагностування, подальшого лікування хвороб педіатричного, а також ендокринологічного профілів
Радомед
В "Медиме" консультирует только как эндокринолог.
вул. Вишгородська, 38на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Гепатолог Нєвєровський Артем Валерійович на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар-гастроентеролог проводить ефективне лікування аутоімунного гепатиту, цирозу печінки токсичного генезу, функціональної диспепсії, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гастриту, дисфункції жовчного міхура, холециститу, панкреатиту, целіакії. Допомагає при порушенні мікрофлори кишечника, лікує пацієнтів з лактозною недостатністю і непереносимістю фруктози