Сторінка 15: Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог Войцишин Оксана Ярославівна на Doc.ua
Оксана Ярославівна професійний гастроентеролог, вона регулярно підвищує свою кваліфікацію за допомогою різних курсів за своєю спеціальністю. Доктор виконує всілякі процедури для лікування гастроентерологічних захворювань.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Носко Наталія Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні, діагностиці та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Є лікарем вищої категорії. Пріоритетний напрямок роботи - діагностика і лікування гіпертонічної хвороби.
Лікар Гастроентеролог Бойко Лілія Андріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Займається лікуванням таких захворювань, як: хронічний гастрит, хронічний дуоденіт, ДПК, хронічний холецистит, хронічний панкреатит, хронічний коліт, синдром подразненого кишечника, хронічний коліт
Лікар Гастроентеролог Якуб Маріанна Дмитрівна на Doc.ua
Маріанна Дмитрівна проводить консультування та амбулаторний прийом пацієнтів. Лікар спеціалізується на лікуванні хвороб органів травлення: підшлункової залози, кишечника, стравоходу, шлунка і т.д.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Поліщук Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог і педіатр, досвідчений фахівець зі спостереження діток з порушеннями в травній системі, інфекційними патологіями, запаленнями слизової рота, бронхолегеневі захворювання та їх ускладнення. Лікар консультує батьків з дітьми раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку. Також проводить профілактичну вакцинацію.
Лікар Гастроентеролог, Сімейний лікар Телега Наталія Валентинівна на Doc.ua
Лікар приймає в клініці дорослих і дітей з 12 років. Наталя Валентинівна лікує вірусні захворювання (грип, ГРВІ), органів дихання, шлунка і кишечника, сечовивідних шляхів, серця і судин та інші захворювання терапевтичного профілю.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Кардіолог, УЗД-фахівець Богонос Богдан Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології, кардіології, дієтології, ультразвукової діагностики. Проводить консультативний прийом, огляд, УЗД-діагностику, електрокардіографію, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, серцева недостатність, ангіна, діабет та інші
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Чабаненко Юлія Володимірівна на Doc.ua
Проводить діагностику та лікування хвороб внутрішніх органів. Допомагає виявити та запобігти розвитку інфекційних захворювань та запальних процесів серцево-судинної, травної та дихальної систем.
Лікар Гастроентеролог Павловський Леонід Леонідович на Doc.ua
Лікар гастроентеролог Павловський Леонід Леонідович має великий досвід роботи. Професійно проводить консультативні прийоми, діагностику і лікування захворювань
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог, Терапевт Шипулін Вадим Петрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Досвідчений гастроентеролог, терапевт, Заслужений лікар України, має вищу категорію, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб НМУ ім. А. А. Богомольця. Консультація професора Шипуліна проводиться тільки після попередньої консультації його асистента Неверовського Артема Валерійовича. Це обов'язкова умова професора Шипуліна. Займається лікуванням захворювань печінки, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, дихальної системи, підшлункової залози