Сторінка 18: Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Ендоскопіст Зінчук Наталія Михайлівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, терапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів стравоходу, хронічних гастритів різної етіології, захворювання підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, виразкового коліту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки та ін.
Лікар Гастроентеролог Папенко Марина Олександрівна на Doc.ua
Проводить консультативний прийом дорослих пацієнтів від 18 років. Займається діагностикою та лікуванням гастроентерологічних захворювань.
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст Джанелідзе Давид Теймуразович на Doc.ua
Давид Теймуразович - лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Серед процедур, які проводить Давид Теймуразович: відеоколоноскопія, гастроскопія, дуоденоскопія, біопсія. Лікар є автором 42 наукових статей
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Зябченко Руслана Ібрагімівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Руслана Ібрагімовна проводить ультразвукові дослідження внутрішніх органів і систем. Дає експертну оцінку результатам УЗ-діагностики.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Коркодим Тетяна Григорівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, гастроентеролог. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як: ГРВІ, гострий і хронічний бронхіт, пневмонія, гострий та хронічний тонзиліт, гастрит, гастродуоденіт, виразкова хвороба шлунка та ДПК, хронічний панкреатит та ін.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Васкес-Абанто Ганна Естуардовна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, гастроентерології, кардіології. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням серцево-судинних захворювань (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, аритмії), а також гастроентерологічних (гастродуоденіт, рефлюкс-езофагіт, холецистит, панкреатит, коліт, синдром подразненого кишечника), захворювань органів дихання
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Дяченко Ельвіра Олегівна на Doc.ua
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Кабанова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог. Спеціалізується на лікуванні хвороб органів травлення, серцево-судинної, дихальної та сечовидільної систем. Допомагає пацієнтам з гострими респіраторними захворюваннями, виразковою хворобою шлунка, панкреатитом, ішемією і гіпертонією, а також для тих, які страждають синдромом подразненого кишечника, рефлюкс-езофагітом, гастродуоденітом і т. д.
Лікар Гастроентеролог Голенко Богдан Вікторович на Doc.ua