Лікар Гастроентеролог, Педіатр Ігнатенко Тетяна Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Ігнатенко Тетяна Петрівна

Гастроентеролог дитячий другої категорії, педіатр вищої категорії. Лікар спеціалізується на дитячій гастроентерології та педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує будь-які прояви респіраторних захворювань; загострень будь-яких хвороб; ознак отруєння і розладів в роботі шлунково-кишкового тракту

Перевірені відгуки про лікаря 19 відгуків

06 Березень 2024
Візит сподобався, все добре пройшло.
Арина 23 Лютий 2024
Очень опытный врач! У нас непростая ситуация, при выборе гастроэнтеролога мы искали специалиста с большим стажем. Опыт доктора виден сразу, очен хорошая консультация, подробно все описали, осмотрели. Замечательный врач! Поведу на прием к доктору и второго ребенка
Яна 07 Лютий 2024
Лікарка дуже уважна, відповідальна, в усьому розібралася, все детально пояснила, надла рекомендації, буду продовжувати співпрацювати з нею. Дякую.
Влада 26 Січень 2024
Задоволена прийомом, лікарка має досвід, уважна, все мені пояснила, я записалася на повторний прийом, дякую.
Костянтин 24 Січень 2024
Лікарка людина совісна, ввічилава, уважна то компетентна, все нам пояснила, визначила причини та порадила лікування, мені все сподобалося, дякую!
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
мама Олена 15 Листопад 2023
По лікарю, як спеціалісту, добре враження. Побажання: хотілось би контакт з лікарем  з питань, які в процесі лікування можуть виникати, а цього немає. Для того, щось запитати лікаря, потрібно робити наступний прийом
Тахніна 15 Листопад 2023
Лікар дуже добрий, дуже гарні дав поради, хороший спеціаліст
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Матвій 15 Листопад 2023
Лікар уважно вислухала, добре оглянула дитину, призначене лікування, допомагає.
Олексій 27 Січень 2022
Матвій 11 Січень 2022