Лікар Гастроентеролог Волкова Світлана Леонідівна на Doc.ua

Відгуки про Волкова Світлана Леонідівна

Лікар спеціалізується на гастроентерології. Займається лікуванням таких захворювань, як: гастрит, гастродуоденіт, гастроентероколіт, дисбактеріоз, гепатит, дискінезія стравоходу, жовчнокам'яна хвороба, коліт, панкреатит, цироз, ентерит, виразкова хвороба. Веде прийом для дорослих і дітей з 12 років.

Перевірені відгуки про лікаря 114 відгуків

Костянтин 23 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар уважна, все було дуже добре
Направлено до клініки
Крістіна 20 Квітень 2024
Лікар призначила мені тимчасові ліки, щоб полегшити мій стан. Діагноз був поставлено неправильно. Через два дні  піднялася температура і мене госпіталізували
Юлія 12 Квітень 2024
Нормально все пройшло, дякую.
Ірина 05 Квітень 2024
Лікар відповіла на всі питання, які мене цікавили, надала консультацію, прийом сподобався
Владлен 03 Квітень 2024
Все пройшло нормально, дякую.
Олена 03 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.
Наталія 27 Березень 2024
Дуже приємна лікарка, квалафікована, все мені пояснила, я почувалася комфортно і спокійно на прийомі, дякую.
Євген 26 Березень 2024
Прийом пройшлов добре, мене проконсультували , призначили обстеження і лікування, дякую.
Анастасія 12 Березень 2024
Мені дуже подобається цей лікар. Уже не вперше приходжу на візит до цього лікаря. Лікар дуже класний, професійний, кваліфікований спеціаліст, який дуже добре знає свою справу.
Анастасія 28 Лютий 2024
Лікарка дуже виразно все розповіла, записала. Відповіла на усі мої запитання, консультація дуже сподобалась.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right