Киев
Врач Гастроэнтеролог Волкова Светлана Леонидовна на Doc.ua

Отзывы о Волкова Светлана Леонидовна

29лет опыта
112отзывов
Доктор специализируется на гастроэнтерологии. Занимается лечением таких заболеваний, как: гастрит, гастродуоденит, гастроэнтероколит, дисбактериоз, гепатит, дискинезия пищевода, желчекаменная болезнь, колит, панкреатит, цирроз, энтерит, язвенная болезнь. Ведет прием для взрослых и детей с 12 лет
Кол-во заказов

Как мы формируем рейтинг?

• Рейтинг формируется из отзывов пациентов, квалификации, ученой степени
  • Все пациенты проходят верификацию модератором, чтобы исключить фиктивные отзывы
  • Негативные случаи обязательно рассматриваются администрацией
  • Если конфликтная ситуация урегулирована, негативная оценка не влияет на рейтинг

Проверенные отзывы о враче 112 отзывов

Юлія 12 Апрель 2024
Нормально все пройшло, дякую.
Ірина 05 Апрель 2024
Лікар відповіла на всі питання, які мене цікавили, надала консультацію, прийом сподобався
Владлен 03 Апрель 2024
Все пройшло нормально, дякую.
Олена 03 Апрель 2024
Все дуже сподобалося.
Наталія 27 Март 2024
Дуже приємна лікарка, квалафікована, все мені пояснила, я почувалася комфортно і спокійно на прийомі, дякую.
Євген 26 Март 2024
Прийом пройшлов добре, мене проконсультували , призначили обстеження і лікування, дякую.
Анастасія 12 Март 2024
Мені дуже подобається цей лікар. Уже не вперше приходжу на візит до цього лікаря. Лікар дуже класний, професійний, кваліфікований спеціаліст, який дуже добре знає свою справу.
Анастасія 28 Февраль 2024
Лікарка дуже виразно все розповіла, записала. Відповіла на усі мої запитання, консультація дуже сподобалась.
Ірина 17 Февраль 2024
Не дуже сподобалась поведінка лікаря, до того ж зробила якісь дивні призначення, через що потребую в ще одній консультації.
Направлено в клинику
Аліна 17 Февраль 2024
Не сподобався підхід лікаря, с перших хвилин лікар почала підвищувати голос коли я не зрозуміла запитання. Вона не поцікавилась попередніми діагнозами, не захотіла переглядати мої попередні анализи, інициативи не було жодної. Поставила під сумнів всі попередні діагнози інших лікарів, постійно перебивала та підвищувала голос, і що є немало важливо лікар розмовляла російською мовою. Якщо оцінювати кінцевий результат то виходить що я лікувала не ту хворобу. Мені не сподобалось взагалі.
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right