4.5
Лікар Терапевт, Імунолог, Гастроентеролог, Педіатр, Алерголог, Інфекціоніст, Онколог, Паразитолог Тимченко Ольга Владимировна на Doc.ua
37 років досвіду
Дорослі
Засновник медичного центру «Альтернатива», автор методик лікування хронічних захворювань, головний лікар, лікар-терапевт вищої категорії, озонотерапевт, паразитолог, інформотерапевт, фахівець з ін'єкційних методик. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, пневмонія, риніт та інші
Альтернатива, амбулаторний центр
Альтернатива, медичний центр на вул. Героїв Дніпра
ул. Героев Днепра, 67на карті
Оболонськийм. Героїв Дніпра
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 16 Вересень Пт 17 Вересень Сб 18 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
4.5
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Участь в міжнародних конференціях в Римі, Будапешті, Санкт-Петербурзі

Авторські методики:

• Методика детоксикації організму немедикаментозними засобами в поєднанні з озонотерапією
  • Лікування гіпертонічної хвороби. Профілактика ускладнень немедикаментозними засобами
  • Методика профілактики і лікування ішемічної хвороби серця немедикаментозними засобами
  • Профілактика цукрового діабету немедикаментозними засобами
  • Методика лікування глистових інвазій у дорослих і дітей немедикаментозними засобами
  • Комплексна методика відновлення хребта і суглобів
  • Методика лікування алергії немедикаментозними засобами

Освіта

• Кримський медичний інститут, «Лікувальна справа» (1984)
  • Інтернатура на базі клінічної лікарні №7 (1986)

Курси

• Спеціалізація «Організація і управління охороною здоров'я» (2013)
  • Передатестаційний цикл з терапії. Підтверджено вищу кваліфікаційну категорію (2012)
  • Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію лікаря терапевта (2007)
  • Передатестаційний цикл з терапії. Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію (2001)
  • Передатестаційний цикл з терапії. Присвоєно I кваліфікаційна категорія (1997)
  • Реабілітація кардіологічних хворих в умовах стаціонару (1987)
  • Курси з функціональної діагностики в інституті ім. Н.Д. Стражеско (1987)

Участь в асоціаціях

• Член Азіатсько-Європейської Асоціації озонотерапевтів

Виконувані процедури

• Авторські програми лікування хронічних захворювань: псоріазу, цукрового діабету, гіпертонії, алергії, атопічного дерматиту, екземи, нейродерміту, ожиріння
  • Прийом пацієнтів з питань гастроентерології, терапії, педіатрії, імунології, дерматології, кардіології, неврології, інфекційних, паразитарних захворювань
  • Детокс програми
  • Anti age програми
  • Організація роботи 3-х філій медичного центру Альтернатива
  • Програма постковідного відновлення організму
  • Призначення лікувальних заходів в амбулаторному і стаціонарному центрах
  • Проведення аналізу всього організму на Комплексі Медичному Експертному
  • Проведення компенсаторної корекції на Комплексі Медичному Експертному
  • Навчання персоналу щодо впровадження авторських методик безмедикаментозного лікування для відновлення здоров'я пацієнтів
  • Навчання лікарів технікам проведення аналізу стану організму і компенсаторної корекції на Комплексі Медичному Експертному
  • Впровадження практичних навичок та інтелектуальних напрацювань співробітників медичного центру в роботу з пацієнтами
  • Озонотерапія (лікувальні, оздоровчі, косметологічні методики)
  • Плазмоліфтінг (лікувальні, оздоровчі, косметологічні методики)
  • Проведення ін'єкційних процедур
  • Проведення біоревіталізації (IAL-System, IAL- System ACP)
  • Проведення біореволюметріі (Bio exspander, IAL-System Duo, Regenyal idea, Regenyal Super idea)
  • Контурна пластика
  • Збільшення обсягу губ (Regenyal idea lips)

Перевірені відгуки про лікаря

14 Відгуки
Анастасия 11 Серпень 2021
Я хотела вакцинироваться, но я не знаю как это сделать и какой вакцинной. Так как я не вакцинирована кроме бцж, когда я пришла и говорю о том что мне надо выбрать правильно вакцинацию, на что мне доктор отвечает " на мне  можно ставить крест и у меня все плохо со здоровьем" не посмотрев мои анализы и не направляла меня на анализы. Поставила с потолка диагноз не провела осмотр. В итоге порекомендовала авторский азотную клизму и капельниц 10 ти дневных. Я ушла крайне расстроена и недовольна, у меня атопический дерматит самого детства, и это у меня  генетически. Я всю жизнь все как-то пыталась лечить, проходила кучу обследования. Когда пришла к доктору мне говорит о том что  с вашим  атоптическим дерматитом детей нельзя рожать, не то что вакцинироваться. Но как мне говорит доктор, что может вылечить мой дерматит клизмами и капельницам за две неделе. Я 30 лет не смогла это вылечить, потому что это хроническое заболевание и специфика кожи.
Володимир 23 Листопад 2020
Це не лікар, а знахарка-шарлатанка, яка займається нетрадиційними методами лікування. Були назначені процедури, які потрібно пройти тільки в цій клініці, процедури шкідливі для здоров'я та антинаукові. Всі процедури пов'язані з насичення озоном крові та всього іншого. Ми зверталися до лікаря, як до інфекціоніста, хоча лікар має багато спеціальностей. Я, людина, яка в біології трохи розуміюсь і те, що лікар розповідала, просто жах. У нас при собі була куча результатів аналізів по місяцях, там була динаміка, але лікарю було просто нецікаво, лікар дивився і нічого не розумів. За таку консультацію були сплачені гроші.
Алина 24 Жовтень 2020
Пришла на консультацию с тем что у меня иммунная недостаточность. И, вместо того чтоб выписать мне имунномодуляторы, мне навязывали то, что я должна лечь в больницу и пройти противоглистную программу, так как у меня обнаружены паразиты. Я четко сказала доктору, что озвученных денег у меня сейчас нет и чтоб она выписала мне что-то для иммунной системы. Она выписала один дорогой препарат. Хотя есть полно дешевых. Потом я задала доктору вопрос про результаты анализов, спросила что это значит. Доктор ответила, что ничего страшного. Я второй раз спросила или может она мне подробно рассказать что означает этот термин. Она улыбнулась, но так и ничего не ответила. В общем могу сделать вывод, что доктор не компетентна в своём деле. Не люблю когда доктора не отвечают на мои вопросы. Доктор должна была на выбор пациенту предоставить лечение. А не только дорогое, а таблетки кстати которые она выписала нет ни в одной аптеке Украины и России. Они давно сняты с производства. Так что можно сказать что деньги за консультацию я выбросила зря. Теперь нужно идти к нормальному иммунологу в нормальную клинику.
Ирина 25 Вересень 2020
Понравилась консультация с первой минуты общения.Квалифицированый специалист,коммуникабельность,умение найти индивидуальный подход к каждому пациенту.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ