Лікар Дієтолог, УЗД-фахівець Шевельова  Олеся  Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Шевельова Олеся Сергіївна

Олеся Сергіївна спеціалізується на дієтології. Проводить аналіз харчових звичок та поточного харчування, аналіз результатів лаболаторної діагностики організму, підбирає системи харчування, складає індивідуальні програми харчування. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років.

Перевірені відгуки про лікаря 31 відгук

Віра 03 Травень 2024
Первинна консультація сподобалася, напевне потрібні будуть додаткові консультувння, ала наразі все добре, дякую.
Устина 19 Квітень 2024
Мені не дуже сподобалось, що кабінет лікаря знаходиться у приміщені у звичайній, державній поліклініці, на мою думку, приватні кабінети не повинні там знаходитись.
Дар'я 01 Квітень 2024
Усе сподобалось - людина розповіла усе як належно.
Юлія 22 Березень 2024
Лікар все гарно пояснила, прийом сподобався
Ірина 21 Березень 2024
Наразі це була перша консультація у нас з цим лікарем.  Поки що мені все сподобалося, як для першого разу мене все повністю задовольнило.
Леонід 12 Лютий 2024
Візитом задоволений, отримав потрібну мені інформацію щодо моєї проблеми та її вирішення, звертатимуся, дякую.
Єва 12 Січень 2024
Дуже задоволена консультацією Олесі Сергіївни, уважна, ввічлива, досвідчена та компетентна лікарка, вислухала мене та відповіла на всі мої запитання, я їй дуже вдячна, рекломендую!
Валерій 06 Січень 2024
Лікарка детально все розповіла щодо причини мого звернення, надала необхідні рекомендації, в цілому прийомом задоволений. Дякую!
Мирослава 26 Грудень 2023
21 Грудень 2023