Врач Диетолог, УЗИ-специалист Шевелева  Олеся  Сергеевна на Doc.ua

Отзывы о Шевелева Олеся Сергеевна

Олеся Сергеевна специализируется на диетологии. Проводит анализ пищевых привычек и текущего питания, анализ результатов лаболаторной диагностики организма, подбор системы питания, составление индивидуальных программ питания. Ведение приема взрослых и детей от 3 лет.

Проверенные отзывы о враче 31 отзыв

Віра 03 Май 2024
Первинна консультація сподобалася, напевне потрібні будуть додаткові консультувння, ала наразі все добре, дякую.
Устина 19 Апрель 2024
Мені не дуже сподобалось, що кабінет лікаря знаходиться у приміщені у звичайній, державній поліклініці, на мою думку, приватні кабінети не повинні там знаходитись.
Дар'я 01 Апрель 2024
Усе сподобалось - людина розповіла усе як належно.
Юлія 22 Март 2024
Лікар все гарно пояснила, прийом сподобався
Ірина 21 Март 2024
Наразі це була перша консультація у нас з цим лікарем.  Поки що мені все сподобалося, як для першого разу мене все повністю задовольнило.
Леонід 12 Февраль 2024
Візитом задоволений, отримав потрібну мені інформацію щодо моєї проблеми та її вирішення, звертатимуся, дякую.
Єва 12 Январь 2024
Дуже задоволена консультацією Олесі Сергіївни, уважна, ввічлива, досвідчена та компетентна лікарка, вислухала мене та відповіла на всі мої запитання, я їй дуже вдячна, рекломендую!
Валерій 06 Январь 2024
Лікарка детально все розповіла щодо причини мого звернення, надала необхідні рекомендації, в цілому прийомом задоволений. Дякую!
Мирослава 26 Декабрь 2023
21 Декабрь 2023