Дніпро

Сторінка 3: Ендокринологи в Дніпрі

Лікар Ендокринолог, Педіатр Толстікова Олена Олександрівна на Doc.ua
Толстікова Олена Олександрівна
Олена Олександрівна, лікар-ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри Медичної академії м.Дніпропетровська.
Лікар Ендокринолог, Дієтолог Ейнер Ксенія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендокринології та дієтології. Проводить діагностику і лікування, профілактику патологій ендокринної системи, корекцію порушення діяльності залоз внутрішньої секреції, корекцію надмірної ваги
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Ендокринолог Бурчак Вадим Миколайович на Doc.ua
В. Н. Бурчак - ендокринолог вищої категорії з 28-річним стажем роботи, спеціалізується на лікуванні ендокринних захворювань у дорослих. Лікує цукровий діабет, ожиріння, захворювання щитовидної залози, наднирників та інших ендокринних органів
Лікар Ендокринолог Царьова-Колесник Олена Геннадіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендокринології. Займається лікуванням таких захворювань, як: цукровий діабет, аутоімунний тиреоїдит, дифузний токсичний зоб, ожиріння різні стадії, нейроендокринна патологія. Проводить консультації для жінок з патологією ендокринної системи, у тому числі і вагітних. Веде прийом для пацієнтів від 18 років
Лікар Ендокринолог Атанова Яна Олегівна на Doc.ua
Атанова Яна Олегівна
Яна Олегівна займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань, таких як цукровий діабет, хвороби щитовидної залози, остеопороз і ін. А також веде вагітних з ендокринними патологіями. Є автором 33-х публікацій, з яких 2 зарубіжні та 9 статей в науковій періодиці
Лікар Ендокринолог Пирля Валентина Павлівна на Doc.ua
Пирля Валентина Павлівна
Дитячий ендокринолог з великим досвідом роботи - більше 50-ти років, має в наявності кілька наукових робіт, статей і нагород. Серед заслуг ендокринолога на особливу увагу заслуговує виконання довгострокових місій по лікуванню дітей з серйозними захворюваннями в Східній Африці (Танзанія) і Південно-Західної Азії (Йемен).
Ваш доктор
повторная консультация — 150 грн.
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Виклик додому
Лікар Ендокринолог Марочкіна Валерія Віталіївна на Doc.ua
Валерія Віталіївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринологічних захворювань дорослих і дітей. Займається лікуванням цукрового діабету 1 і 2 ступеня, ожиріння, патологій щитовидної залози (тиреоїдиту, гіпотиреозу, тиреотоксикозу, вузлової форми зобу), патологій гіпоталамо-гіпофізарної системи, патологій статевих залоз і наднирників
Лікар Ендокринолог Горбова Ольга Вікторівна на Doc.ua
Ендокринолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем із щитовидною залозою і недостатнім або надлишковим виробленням гормонів. Зокрема, лікує цукровий діабет, хвороба Аддісона, Іценко-Кушинга, гіпертиреоз, гіпотиреоз та інші порушення роботи ендокринної системи
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Ендокринолог Піцик Юлія Євгенівна на Doc.ua
Ендокринолог веде прийом пацієнтів, що мають ендокринні порушення в роботі підшлункової, щитовидної залоз, надниркових залоз, порушення продукції гіпофізарних гормонів і ін. Юлія Володимирівна має значний досвід у веденні пацієнтів з ендокринною патологією, регулярно підвищує свою кваліфікацію
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Калиніна Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Катерина Анатоліївна спеціалізується на лікуванні захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, порушень менструального циклу, мастопатії, ожиріння і ін. Лікар займається виявленням причин порушення обміну речовин. Складає персональну медичну програму по корекції ваги, з урахуванням даних пацієнта і анамнезу
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right