Запоріжжя
Запорізька обласна клінічна лікарня

Запорізька обласна клінічна лікарня

Клініка
add_box Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Генератор в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Запорізька обласна клінічна лікарня - повертає якість життя!
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
Оріхівське шосе, 10на карті
Коммунарский

Сьогодні Запорізька обласна клінічна лікарня (ЗОКЛ) включає 33 структурні підрозділи на 684 ліжка, у складі 20 стаціонарних відділень, де щороку консультативну допомогу отримують понад 150 тисяч пацієнтів за 40 лікарськими спеціальностями.

Також на базі ЗОКЛ задіяно майже 50 ліжок у блоках інтенсивної терапії.

Обласна лікарня Запоріжжя – незамінна науково-практична база для кафедр Запорізького державного медичного університету, Запорізької медичної академії післядипломної освіти та Запорізького медичного коледжу. В арсеналі спеціалістів клініки – сучасне обладнання експертного класу, аналогів якому серед медустанов області більше немає; новітні методики, багаторічний досвід та високий професіоналізм. Щорічно в обласній клінічній лікарні спеціалізоване навчання проходять близько 150 лікарів-інтернів за 10 лікувально-діагностичними спеціальностями.

Колектив закладу складає майже 1500 співробітників, серед яких:

• 372 лікарі
  • 5 провізорів
  • 443 медичних сестер та братів
  • 300 молодших сестер
  • 252 особи обслуговуючого персоналу

Згуртована команда ЗОКЛ, яка не зупиняється на досягнутому, щодня вдосконалює свої професійні навички та рівень надання високоспеціалізованої медичної допомоги:

• Отримали ліцензію на медичну практику за 58 лікарськими спеціальностями
  • На базі ЗОКЛ успішно працює безкоштовна ініціатива від команди відділення ендокринології – «Школа діабету»
  • Успішно впроваджено проект «Телемедицина». Завдяки ЗОКЛ консультативно-діагностична дистанційна допомога проводиться у 20 напрямках у різних режимах – планові консультації, термінові та консиліумні
  • Для вдосконалення та оптимізації процесу збору, ведення, обробки та зберігання електронних даних у медичній інформаційній системі у медичному впроваджено медичну інформаційну систему «Доктор Елекс»
  • ЗОКЛ законтрактовано за 20 пакетами медичних гарантій з Національною службою здоров’я України. Тобто обласна лікарня у Запоріжжі = ціни на операції, які не поставлять пацієнта у безвихідь

В обласній лікарні працює сучасний контакт-центр, який відповідає вимогам щодо надання інформаційно-довідкових послуг. Виклики зі

• стаціонарних телефонів та мобільних операторів здійснюються безкоштовно

Потрібно зв’язатися з обласною лікарнею у Запоріжжі?  Також доступний  сайт ЗОКЛ

• Щорічно структурні підрозділи медичного центру доповнюються новим обладнанням експертного класу. До того, колектив лікарні забезпечений найновішим комп’ютерним обладнанням, об’єднаним у локальну мережу із сучасною серверною
  • Запорізька обласна лікарня першою організувала на своїй території можливості для аеромедицини. На території медустанови облаштовано вертолітний майданчик для забезпечення можливості проведення аеромобільної евакуації пацієнтів як до лікарні з території регіону, так і в межах країни.

Запорізька обласна лікарня – перший масштабний багатопрофільний заклад України, який підтвердив статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»; перша державна установа, де впроваджується сучасна система сервісу. Медичний центр з успіхом пройшов гігієнічний аудит та підтверджуємо вказаний статут кожні 5 років. Високий рівень надання медичної допомоги у Запорізькій обласній лікарні підтверджено престижним міжнародним сертифікатом ISO (міжнародний стандарт якості) та вищою акредитаційною категорією

Микола 04 Червень 2024
Нормальна лікарня. Дуже сподобався медперсонал у цій лікарні. Всі дуже уважні, ввічливі. Все доступно пояснили, підказала що потрібно робити, загалом у лікарні персонал дуже хороший.
Александр 26 Квітень 2024
Прекрасная клиника
Аліна 10 Квітень 2024
Шеверньова Людмила Іванівна - дуже сподобався цей лікар. Фахівець не бачить перед собою стільця, а бачить перед собою людину. Лікар надзвичайно доброзичливий, призначив додаткову консультацію та надав усі необхідні рекомендації. Дуже задоволена даним спеціалістом. У самій клініці було дуже комфортно, усі дуже доброзичливі, як медперсонал, так і самі фахівці. Мені дуже сподобалася дана клініка.
Ольга 27 Березень 2024
В клініці хороші спеціалісти, подобаються лікарі, будемо звертатися і надалі
Сергій 13 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень не було, все дуже зручно, комфортно