Дніпро

Сторінка 4: Ендокринологи в Дніпрі

Лікар Ендокринолог Порох Стелла Олександрівна на Doc.ua
Стелла Олександрівна є фахівцем в області терапії і ведення пацієнтів з цукровим діабетом 1-2 типу, патологіями щитовидної залози, паращитовидних залоз, ожирінням і порушеннями метаболізму, пацієнток з порушеннями оваріально-менструального циклу, невиношуванням, безпліддям і ін.
4.7
Лікар Ендокринолог Пастарус Лариса  Миколаївна на Doc.ua
Займається діагностикою та лікуванням цукрового діабету та його ускладнень, тиреотоксикозу, гіпотиреозу, токсичного зобу, хвороби Іценко-Кушинга, синдрому Штейна-Левенталя, ендокринного безпліддя у чоловіків і жінок, порушень менструального циклу та інших захворювань ендокринної системи
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
4.5
Лікар Ендокринолог Авраменко Ніна Іванівна на Doc.ua
Досвідчений лікар-ендокринолог проводить діагностику і лікування цукрового діабету, дієтотерапію, підбір цукрознижувальних таблетованих препаратів, корекцію інсулінотерапії. Крім того діагностує ускладнення цукрового діабету. Займається лікуванням захворювань щитовидної залози, аутоімунних захворювань щитовидної залози, тиреотоксикозу
Лікар Ендокринолог, Терапевт, УЗД-фахівець Беспята Ольга Павлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні ендокринних захворювань: ожиріння, цукрового діабету, інсулінорезистентності, патології щитоподібної та паращитовидних залоз, наднирників, гіперпролактінемії, полікістозу яєчників, гінекомастії
Лікар Ендокринолог, Терапевт Рокутова Марія Кяміліївна на Doc.ua
Рокутова Марія Кяміліївна
Лікар лікує захворювання ендокринної системи, серцево-судинної системи, легенів, шлунково-кишкового тракту, нирок, суглобів, постковідний синдром, Проводить програми по зниженню ваги, антиейджингову терапію
TAL-MEDICAL центр медичної допомоги дорослим та дітям
Виїзд додому до клієнта (Правий берег - 1000 грн. + проїзд; лівий берег за домовленістю). Веде прийом: понеділок з 13:00 до 16:00; четверг з 9:20 - 12:00 Дитяча консультація – 400 грн
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Виклик додому
Лікар Ендокринолог, Дієтолог Гринько Юрій Станіславович на Doc.ua
Юрій Станіславович висококваліфікований лікар - ендокринолог, дієтолог, в якості спікера бере участь в семінарах з питань коригування ваги і здорового харчування. Також доктор є головним фахівцем в навчальній програмі при Дніпропетровському Wellness-центрі. Лікар визначає рівень цукру в крові, становить особистий щоденник харчування, лікує ожиріння і багато іншого.
Лікар Ендокринолог Данилова Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні діабетичної полінейропатії, вузлового і багатовузлового зоба, хронічного аутоімунного тиреоїдиту, тиреотоксикозу, гіпотиреозу, цукрового діабету 1 і 2 типу, гіперпролактинемії і метаболічного синдрому.
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Єнговатова Вікторія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Енговатова В.А. займається питаннями дитячої ендокринології, а також веде прийом дорослих пацієнтів в якості лікаря-дієтолога, займається корекцією ваги, ожирінням, метаболічним синдромом, патологіями щитовидної залози, діабет і т.д.
Лікар Ендокринолог Огієнко Валентина Олексіївна на Doc.ua
Ендокринолог, досвід роботи за фахом - понад 25 років, кваліфікаційна категорія лікаря - вища, сфера професійного інтересу включає захворювань щитовидної залози різної етіології, діагностика і ведення пацієнтів з цукровим діабетом, комплексне консультування пар з безпліддям.
Лікар Ендокринолог Ломакіна Марина Леонідівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог займається профілактикою, діагностикою та лікуванням ендокринологічних захворювань, таких як цукровий діабет, метаболічний синдром, аутоімунний тиреоїдит, гіпотиреоз, вузловий зоб та інші порушення роботи ендокринної системи. Бере активну участь у науковій діяльності
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right