Київ
Лікар онлайн

Блог

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Компанія Тева в Україні створила прості та зручні веб-інструменти для людей, які страждають на мігрень – це чат-бот Головний Бот та портал Про Головний Біль. Яка користь від цих ресурсів, якщо мігрень невиліковна? Читайте далі у нашій статті.
Чи можна захворіти на цистит, застудити нирки або придатки, сидячи на холодному? Пояснюємо з медичної точки зору та розвінчуємо міфи.
Вважається, що троє жінок з чотирьох хоч раз у житті стикаються з вагінальним кандидозом, який у побуті називають молочницею. Щоб дізнатися, чому виникає молочниця та як запобігти цьому поширеному захворюванню, ми звернулися до лікаря акушера-гінеколога.
Захитування не несе небезпеки для життя, проте може зіпсувати будь-яку поїздку або подорож. Зібрали лайфхаки, які допоможуть впоратися з цим станом.
Розпочинаємо знайомство з DOC.UA через міста, в яких працюємо. І сьогодні наша розповідь про Харків — місто з п’ятірки найактивніших користувачів нашим сервісом.
Їсти все, що хочеться, і при цьому залишатися у формі, навчившись чути своє тіло — схоже на мрію. Все це обіцяє нам інтуїтивне харчування. Проте перехід до нього може бути непростим. Розбираємось докладніше з плюсами та мінусами інтуїтивного харчування та пропонуємо покроковий план тим, хто хоче спробувати.
На сайтах клінік та лікарів ми часто зустрічаємо згадку про доказовий підхід у лікуванні. Що це означає і для чого потрібна доказова медицина лікарям та пацієнтам? Як дізнатися, чи доведено ефективність методу лікування чи медичних препаратів, які призначає лікар? Відповідаємо на ці запитання у нашій статті.
У нашій статті ми розглянемо основні причини випадіння волосся у чоловіків та жінок, обговоримо спадкові аспекти та безліч інших потенційних причин, що лежать в основі алопеції.
У цій статті ми обговоримо прості способи інтеграції фізичної активності у щоденний розпорядок, навіть якщо ви відчуваєте брак часу чи мотивації. Від коротких прогулянок до організації робочого простору — знайдемо способи зробити рух природною частиною вашого дня.
Перший випуск подкастів «Відверто про медичний бізнес» вже на ютуб-каналі DOC.UA. У ньому ведуча Ольга Поліщук та гостя Олена Єщенко аналізують стан приватного медичного ринку України.
1 2 3 4
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right