Блог

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
На ютуб-каналі DOC.UA доступно дев’ять повнометражних випусків подкастів «Відверто про медичний бізнес». Розповідаємо про що вони та запрошуємо до перегляду.
Втомилися від спекотної погоди? Ось 15 продуктів, які допоможуть зберегти прохолоду цього літа.
Дізналися у лікарів Клініки мікрохірургії ока «Центр Ока», кому варто обстежити очі, які сигнали організму мають насторожити, та як відбувається діагностика зору сучасними методами.
Не знаєте, до кого звернутися з дерматовенерологічними проблемами? DOC.UA підготував ТОП-15 дерматовенерологів з найвищим рейтингом на основі відгуків пацієнтів.
Поради, які допоможуть зберегти здоров'я очей та уникнути неприємних симптомів.
Що робити, якщо болять м'язи після тренування? Зібрали перевірені поради.
Повертаєтеся додому, щоб двічі перевірити, чи вимкнена праска, плита та чи закриті вхідні двері? Турбуєтеся про недостатньо вимиті руки? Помічали за собою неприємні, а часом і жорстокі думки, з якими важко впоратися? Можливо, ви страждаєте від обсесивно-компульсивного розладу (ОКР).
Пропонуємо ТОП-15 акушерів-гінекологів України на основі даних сайту DOC.UA.
Нещодавно приймали антибіотики та відчуваєте дискомфорт у кишківнику? Прийом антибіотиків погано впливає на баланс бактерій у нашій травній системі. Однак є способи, які допомагають відновити здоров'я шлунково-кишкового тракту.
З діастазом прямих м'язів живота під час вагітності чи після пологів стикається більш ніж половина жінок. Це так званий «матусин животик» або «окремий прес». Як позбутися діастазу – розберемося у нашій статті.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right