Сторінка 24: Неврологи в Києві

Лікар Невролог Оржешковський Василь Володимирович на Doc.ua
Оржешковський Василь Володимирович
Доктор медичних наук
Лікар-невролог має великий досвід лікування нервово-м'язових і нейродегенеративних хвороб, судинних захворювань головного та спинного мозку та периферичної нервової системи. Доктор виконує всі необхідні нейрофізіологічні дослідження і використовує ботулінотерапію в неврології
Лікар Невролог Смульска Наталія Емільянівна на Doc.ua
Смульска Наталія Емільянівна
Невролог, кандидат медичних наук, спеціалізується на гострих неврологічних проблемах у дітей. Проводить профілактичні огляди дітей від 0 до 18 років, нейрофункціональну діагностику (електроенцефалографію) та ін. Лікує пароксизмальні стани у дітей, інсульти в дитячому віці, затримки розвитку, генетичні синдроми та інші неврологічні порушення в дитячому віці (від народження до 18 років)
Лікар Невролог Висоцька Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Висоцька Тетяна Євгеніївна
Доктор Висоцька Т.Є. є фахівцем з корекції наслідків остеохондрозу хребетного стовпа, судинних патологій мозкового кровотоку, невралгій різної локалізації та походження, вегето-судинної дистонії, а також реабілітації постінсультних пацієнтів і пацієнтів, які пройшли через операції на хребті.
Лікар Невролог Шуляк Діана Аркадієвна на Doc.ua
Шуляк Діана Аркадієвна
Лікар спеціалізується на неврології. Проводить неврологічний огляд, оцінку загальноклінічних аналізів, інтерпретацію обстежень (МРТ, КТ, електроенцефалографії, електроміографії, доплерографії судин голови і шиї), блокади корінцеві, тригерних точок, паравертебральні, кінезіотейпування, лікувальний масаж, підбір медикаментозного лікування
Лікар Невролог, Фізіотерапевт Жданова Валентина Миколаївна на Doc.ua
Жданова Валентина Миколаївна
31рік досвіду
Фізіотерапевт, невролог. З 1988 року Валентина Миколаївна очолює відділення відновного лікування та фізіотерапії Інституту нейрохірургії, де здійснюється близько 30 видів відновлювальних процедур. Є Головою організації (товариства) Червоного Хреста. Їй належать 25 патентів на винаходи.
Інститут нейрохірургії ім. акад. Ромоданова НАМН України
ул. Платона Майбороды (Мануильского), 32 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Невролог Легка Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-невропатолог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування патологій хребта, судинних захворювань головного мозку, запальних, дегенеративних, демієлінізуючих захворювань нервової системи, вегетативних розладів. Володіє мануальними методиками.
Лікар Невролог Гончарова Яна Анатоліївна на Doc.ua
Гончарова Яна Анатоліївна
Доктор спеціалізується на больових синдромах різного походження. Займається профілактикою, всебічною терапією і веденням пацієнтів з патологіями хребта, інсультами, нейроінфекціями, дегенеративно-дистрофічними порушеннями, когнітивними розладами, невропатіями, хронічними больовими синдромами, дисциркуляторною енцефалопатією і соматоневрологічними розладами. Яна Анатоліївна - провідний експерт у багатьох телевізійних програмах, автор наукових публікацій
Лікар Невролог Ющук Ангеліна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар веде амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями центральної та периферичної нервової системи різного ґенезу. Займається розробкою плану реабілітації для пацієнтів, які перенесли гостре порушення мозкового кровообігу. Проводить діагностику і терапію спадкових і рідких захворювань нервової системи.
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках
Повторна консультация 540 грн:
вул. Єлизавети Чавдар, 2, оф. 1на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Невролог, Реабілітолог Кравець Софія Богданівна на Doc.ua
Невролог і лікар фізичної і реабілітаційної медицини, у своїй професійній діяльності займається прийомом і веденням пацієнтів неврологічного профілю, проводить адекватне медикаментозне лікування захворювань центральної і периферичної нервової системи, порушень церебрального кровообігу
Лікар Невролог Красноченко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Тетяна Дмитрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних патологій. Займається лікуванням головного болю, мігрені, болю в спині, судинних захворювань нервової системи, захворювань периферичної нервової системи