Сторінка 27: Неврологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Анестезіолог, Невролог Маньковський Дмитро Станіславович на Doc.ua
Дмитро Станіславович - заслужений лікар України, директор центру клінічної неврології, нейрореабілітації та відновної медицини Добробут. Дмитро Станіславович займається обстеженням і лікуванням пацієнтів з тривалими порушеннями свідомості, проводить інтенсивну терапію, ранюю реабілітацію в неврології і т.д.
Лікар Невролог Рубцова Ольга Вадимівна на Doc.ua
Ольга Вадимівна займається лікуванням захворювань нервової системи, володіє спеціальної неврологічної технікою, усіма видами проведення ін'єкцій, розшифровує результати ЕЕГ. Лікує такі захворювання, як психоемоційні розлади, вегетативну дистонію і т.д.
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Невролог Кузьменко Лариса Юріївна на Doc.ua
Лікар-невролог першої категорії, спеціалізується на лікуванні захворювань центральної і периферичної нервової системи (вегето-судинна дистонія, неврити, парестезії, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та ін.).
Лікар Рефлексотерапевт, Мануальный терапевт, Кінезітерапевт, Невролог Дзюба Оксана Ігорівна на Doc.ua
Оксана Ігорівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань центральної і периферичної нервової системи застосовуючи рефлексотерапію, кінезотерапевтичні вправи і мануальну терапію.
Лікар Вертебролог, Невролог Святенко (Кисіль) Аліна Миколаївна на Doc.ua
Доктор проводить консультативні прийоми пацієнтів за неврологічним профілем, займається ортопедичної корекцією хребта методом «короткого важеля», постановкою паравертебральних, периартикулярных блокад. Лікує такі захворювання, як артроз, міжхребцева грижа, міофасціальний больовий синдром, остеохондроз, радикуліт та інші
Лікар Невролог Стасюк Віктор Вікторович на Doc.ua
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів з порушеннями і проблемами в сфері неврології, психотерапії і реабілітології. Проводить профілактику, діагностику та лікування відповідно до сучасних протоколів. Віктор Вікторович також володіє технікою лікувального масажу (рефлекторно-канальний, банковий)
Лікар Невролог Бичковська Маріанна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-невропатолог вищої категорії
Лікар Невролог Довбонос Станіслав Миколайович на Doc.ua
Лікар-невролог вищої категорії, практикує в умовах стаціонару, куди потрапляють пацієнти із захворюваннями периферичної нервової системи, запальними неврологічними процесами, хворобою Паркінсона, черепно-мозковими травмами та інші. Станіслав Миколайович регулярно відвідує науково-практичні конференції, які проходять в Україні і Росії
Лікар Фізіотерапевт, Реабілітолог, Невролог Шевченко Оксана Валентинівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-фізіотерапевт, реабілітолог, невропатолог вищої категорії
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Мацишін Віктор Сергійович на Doc.ua
Віктор Сергійович є засновником клініки «Аюрведа 192». Займається традиційної (рефлексотерапія, неврологія), нетрадиційною медициною (аюрведичне вчення). Практикує техніки Су джок (голковколювання в точки стопи, кисті), панчакарма (позбавлення від шлаків). Володіє різними техніками діагностики: електропунктурою, пульсодіагностикою, іридодіагностикою.
Аюрведа 192 на Позняках
Консультация как врача-невролога – 200 грн, как врача нетрадиционной медицины – 600 грн.
ул. Драгоманова, 40 Ена карті
Позняким. Харківська