Сторінка 27: Неврологи в Києві

Сьогодні, 16 Липня
Лікар Невролог Пономаренко Ніна Олександрівна на Doc.ua
Пономаренко Ніна Олександрівна
Лікар невролог вищої категорії, кандидат медичних наук, напрямки діяльності якого поширюються на лікування головного болю, болю в спині, патології периферичної нервової системи, судинних хвороб нервової системи, хвороби Паркінсона, дисфункції вегетативної системи і ін.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Невролог Фоменко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Фоменко Наталя Миколаївна консультує як дитячий невролог, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань нервової системи: головний біль, енурез, порушення сну, гіперактивність і т. Д.
Лікарська практика
Повторна консультація (протягом 3 місяців після первинного прийому) 30 хв. - 400 грн., Повторна консультація за результатами дообстеження (протягом 1 місяця після первинного прийому) 15 хв. - 250 грн.
вул. Назарівська, 13на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Невролог Новгородський Денис Миколайович на Doc.ua
КДЦ Солом'янського району, філіал № 1
пр. Комарова, 3на карті
Солом'янськийм. Берестейська
Лікар Невролог Григора Марина Петрівна на Doc.ua
Григора Марина Петрівна
Марина Петрівна Григора - лікар, 15 років працює в напрямку неврології. Спеціалізація дозволяє займатися лікуванням таких захворювань, як нейроциркуляциона дистонія, неврози, інсульт, остеохондроз, травми голови та інших наслідків порушення роботи центральної та периферичної нервової системи. Марина Петрівна є учасником кількох неврологічних конференцій.
Медичний центр «Клініка Образцова»
вул. Касіяна 2/1на карті
Голосіївськийм. Теремки
Виклик додому
Лікар Невролог Козлов Ярослав Володимирович на Doc.ua
Ярослав Володимирович - лікар-невролог вищої категорії, який спеціалізується на проведенні мануальної терапії, паравертебральних блокад. Займається лікуванням дорослих і дітей від 5 років з допомогою методик краніосакральної терапії. Лікує такі захворювання, як дисциркуляторна енцефалопатія, нейроциркуляторна дистонія, дорсалгії, невропатії та ін.
Альфа-Віта на Драгоманова
Повторная консультация — 400 гривен. Краниосакральная терапия – 700 грн
ул. Драгоманова, 2Бна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт Сичьова Тетяна В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології, рефлексотерапії. Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації хворих із захворюваннями центральної та периферичної нервової системи. Володіє техніками блокад, фармакопунктуру. Веде прийом для пацієнтів з 21 року
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Невролог Моргун Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології. Діагностика та лікування наступної патології: больові синдроми різноманітної локалізації (остеохондроз хребта, радикулопатії, тунельний синдром, головний біль та інше); гострі та хронічні порушення мозкового кровообігу; полінейропатія; запаморочення, запаморочення, галас, порушення рівноваги, порушення пам'яті, сну. Лікування синдрому вегето-судинної дистонії. Лікування неврологічних розладів при поширених захворюваннях (цукровому діабеті, гіпертонічній хворобі, захворюваннях щитовидної залози)
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Невролог Чепа Артем Валерійович на Doc.ua
Лікар-невролог. Займається наглядом пацієнтів в умовах стаціонару, проводить консультації.
Неврологія и нейроортопедія
бул. Лесі Українки, 28ана карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Рефлексотерапевт, Невролог Ларіна Ольга Сергіївна на Doc.ua
Ольга Сергіївна здійснює диференційну діагностику і всебічну терапію неврологічних порушень судинного, вертеброгенного, інфекційного і органічного характеру, а також неврологічних ускладнень
Клініка вертебрології і нейроортопедії «Vertebra»
бульвар Кольцова, 14Дна карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар Невролог, Психотерапевт Латишева Анна Леонідівна на Doc.ua
Латишева Анна Леонідівна - лікар невролог 1 категорії, лікар психотерапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової та психічної систем. Здійснює обстеження неврологічного, психічного (психологічного) стану. Лікує такі захворювання як: головний біль різного ґенезу; тривожні, депресивні, психосоматичні розлади, порушення сну; різні види запаморочення; шум у вухах/голові; гострий та хронічний неспецифічний біль у спині; поліневропатії, мононевропатії, невралгії; цереброваскулярні захворювання.
Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини
пр-т Петра Григоренка,13 Бна карті