Сторінка 30: Неврологи в Києві

Сьогодні, 16 Червня
Лікар Невролог Ткаченко Світлана Григорівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, лікування і надання кваліфікованої медичної допомоги, блокади при больових синдромах, кінезотейпування, біопунктуру, голкотерапію, рефлексотерапію, міофасціальний реліз
Лікар Невролог, Педіатр Бруханська Тетяна Любомирівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування новонароджених дітей з перинатальною патологією, катамнестичне спостереження. Тетяна Любомирівна здійснює профілактику, діагностику та лікування захворювань нервової системи у дітей
Лікар Невролог Малиновська Надія Євгенівна на Doc.ua
До компетенції доктора входить лікування таких захворювань і станів, як: перинатальні ураження і їх наслідки, затримка мовного і психомовного розвитку, наслідки запальних захворювань нервової системи, різні види головного болю, наслідки травматичного пошкодження головного мозку, захворювання вегетативної нервової системи, ДЦП, головний біль, неврозоподібні захворювання
Лікар Невролог Устьянцева Софія Борисівна на Doc.ua
21рік досвіду
Софія Борисівна займається діагностикою, лікуванням захворювань неврологічного профілю, доктор працює з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. У своїй роботі доктор використовує метод кардіо-респіраторного моніторування, реоенцефалогрфіі, полісомнографії.
Лікар Невролог Ланкамер Наталія Йосипівна на Doc.ua
Лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії. Надає послуги з лікування та діагностики патологій хребта, вегетативних розладів, судинних захворювань головного мозку, захворювань нервової системи.
Лікар Невролог Попова Маріанна Валеріївна на Doc.ua
Маріанна Валеріївна спеціалізується на лікуванні захворювань неврологічного профілю. Проводить лікування, реабілітацію пацієнтів, які перенесли гострі порушення кровообігу мозку та черепно-мозкові травми
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Лікар функціональної діагностики, Вертебролог, Невролог Белущенко Дмитро Сергійович на Doc.ua
Невролог першої категорії, фахівець з ЕНМГ (електронейроміографія). Крім того, проводить голкову ЕМГ, транскраніальную доплерографію, працює в такій області медицини, як вертеброневрологія.
Лікарська практика
Повторна консультація (протягом 3 місяців після первинного прийому) 30 хв. - 500 грн., Повторна консультація за результатами дообстеження (протягом 1 місяця після первинного прийому) 15 хв. - 250 грн.
вул. Назарівська, 13на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт Данильченко Ольга Констянтинівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології і рефлексотерапії. Проводить первинну діагностику планової і невідкладної неврологічної патології, інтерпретацію досліджень КТ і МРТ-діагностики головного мозку і хребта, оцінку даних УЗД судин голови і шиї, РЕГ, голкорефлексотерапії, паравертебральні блокади, фармакопунктуру, баночний масаж
Лікар Невролог Сачко Юлія Юріївна на Doc.ua
Сачко Юлія Юріївна
Лікар другої категорії
Лікар-невролог, що спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні порушень мозкового кровообігу, інфекційно-запальних і травматичних уражень нервової системи. Допомагає пацієнтам з розсіяним склерозом, цереброваскулярною хворобою, менінгоенцефалітом
Лікар Невролог Когут Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар проводить профілактичні огляди дітей від 0 до 18 років (в тому числі передчасно народжених дітей). Веде спостереження дітей після черепно-мозкових травм (струс, забій м'яких тканин). До компетенції лікаря входять такі захворювання і стани, як: цефалгії різної етіології, тіки, корінцеві синдроми, порушення м'язового тонусу (особливо у дітей до 1 року), ураження трійчастого і лицьового нерва