Сторінка 29: Неврологи в Києві

Сьогодні, 16 Червня
Лікар Невролог Ротхамель Оксана Геннадіївна на Doc.ua
Лікар-невропатолог займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи. Проводить групові антистресові заняття, засновані на диханні і йогу. Лікар має навички роботи з іноземними пацієнтами (знання мов: англійська, німецька)
Лікар Невролог Костюкова Дарія Миколаївна на Doc.ua
Дарія Миколаївна — лікар першої категорії, невролог, неонатолог, УЗД-фахівець, лікар функціональної діагностики. Спеціалізується на лікування таких захворювань, як: безсоння, вегетосудинна дистонія, вроджені аномалії нервової системи, мігрень, невроз та інші
Лікар Невролог, Педіатр Щувайло Діна Олександрівна на Doc.ua
Діна Олександрівна веде прийом дітей з народження, проводить консультації і профогляд здорових дітей, передчасно народжених, з вродженими вадами розвитку центральної нервової системи, а також лікує головний біль різного генезу, мігрень, втрати свідомості, судоми різного генезу, скелетні, м'язові болі
Лікар Невролог, УЗД-фахівець, Неонатолог Костюкова Дарія Миколаївна на Doc.ua
Дарія Миколаївна - спеціаліст з дитячої неврології, займається діагностуванням, лікуванням, а також ранньою реабілітацією дітей, які перенесли перинатальні ураження нервової системи. Також доктор Костюкова спеціалізується на оцінці неврологічного та психо-моторного стану у недоношених і незрілих дітей. Діагностує і лікує порушення сну у дітей різного віку. Активно відвідує науково-практичні конференції з неонатології, неврології та педіатрії
Лікар Невролог Казімір Юлія Вікторівна на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом в області дерматології, дерматокосметології, неврології. Займається лікуванням захворювань шкіри, нігтів і волосся, а також діагностикою хвороб, що опосередковано впливають на стан шкіри. Проводить лікування та діагностику неврологічних захворювань.
Лікар Невролог Тоцька Марина Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований невролог виконує діагностику і лікування спадкових і набутих захворювань нервової системи. Проводить професійне дослідження патологічних рефлексів всіх груп і оцінку вестибулярного апарату. У своїй роботі використовує методи консервативної терапії за протоколами. Лікує захворювання хребта, наслідки інсульту, мігрень, нейропатії, міофасціальний синдром і ін
Лікар Невролог Боднар Марія Ярославівна на Doc.ua
Марія Ярославна спеціалізується на неврології і рефлексотерапії. Займається лікуванням і профілактикою станів, пов'язаних з порушенням кровообігу центральної або периферичної нервової систем, хронічних болів, невритів.
Лікар Невролог Мельник Катерина Олексіївна на Doc.ua
Завідуюча неврологічним центром клініки "Медбуд", лікар-невролог вищої категорії. Займається лікуванням судинних захворювань головного мозку і захворювань периферичної нервової системи.
Лікар Вертебролог, Невролог, Кінезітерапевт Мельников Олександр Владиславович на Doc.ua
Лікар проводить неврологічний огляд, візуальну діагностику, мануально-м'язове тестування, пальпацію та виявлення проблем хребетно-рухових сегментів і суглобів. Проводить мануальну, кінезіо-остеопатичну корекцію виявлених порушень. Застосовує при необхідності лікувальні блокади, фармакопунктуру, тейпування
Лікар Невролог Таран Людмила Миколаївна на Doc.ua
Дитячий невролог, має вищу категорію, фахівець в області лікування енурезу, мігрені, неврозу, дитячого церебрального паралічу. Проводить транвертебральну і транскраніальну мікрополярізацію, володіє методами краніо-сакральної терапії (остеопатичні методи) і ін.
КДЦ Святошинського району, філіал №2
ул. Василия Кучера, 5на карті