Лікар Невролог Курганов Андрій Олексійович на Doc.ua

Відгуки про Курганов Андрій Олексійович

Консультація від500 грн
Курганов Андрій Олексійович – лікар невропатолог вищої категорії з досвідом роботи 30 років. Проводить лікування: хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, інсульт, невралгія, остеохондроз, та багато інших захворювань центральної та периферичної нервової системи.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Ольга 17 Вересень 2024
Мені сподобалась консультація лікаря, був до мене уважний. Все пройшло добре
Катерина 04 Червень 2024
Хороший лікар: оглянув, розпитав про характер болей, поставив діагноз, прописав ліки - нічого зайвого. Сказав, що на третій день вже болі пройдуть (і вони пройшли), тільки курс кидати не треба і закінчити лікування. Дуже привітний заклад, все сподобалось. Якщо знов потрібна буде консультація невролога (дуже сподіваюсь, що ні, але ж життя непередбачуване..), то неодмінно звернуся саме до нього.
Олександра 03 Червень 2024
Лікар виконав свою роботу якісно.Дуже сподобався лікар. Виписав дієве лікування, яке вже подіяло та показує позитивну динаміку.
Маріанна 08 Травень 2024
Лікар добре проконсультував, доступно проінформував стосовно моїх проблем, все чітко розказав, уточнив всі нюанси. Я залишилася задоволена візитом у цього фахівця, лікування уже допомагає, стало набагато легше.
Валентина 13 Квітень 2024
Прийняв вчасно, відповів на усі питання, що мене цікавили. Усе пройшло на вищому рівні.
Вікторія 14 Лютий 2024
Все пройшло чемно. Був звичайний, хороший візит.
Валентина 14 Лютий 2024
Доволі все лаконічно було. Лікар все доступно пояснив, назначив дієве лікування. Все зрозуміло було на візиті, питань ніяких немає.
Анонімно 23 Грудень 2023
Все було інформативно. Лікар поставив діагноз, дав інформацію як лікуватися дальше.
Евгений 07 Грудень 2023
Лікар дуже професійна людина. Рекомендую
Алла 06 Листопад 2023
Прекрасний лікар, мені дуже сподобався