Сторінка 34: Неврологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Невролог Сирота Наталія Вікторівна на Doc.ua
Невролог (вища категорія), проводить лікування нейроінфекцій, а також дегенеративних і судинних патологій периферичної та центральної нервової системи. Здійснює лікувальні блокади, голкорефлексотерапії та ін.
Лікар Невролог Ліповік Марина Валеріївна на Doc.ua
Марина Валеріївна - невролог виший категорії з тридцятирічним досвідом роботи в практичній медицині. Доктор проводить лікування для пацієнтів з судинними захворюваннями головного мозку і різними неврологічними порушеннями. Здійснює реабілітацію після перенесеного порушення мозкового кровообігу і загострення захворювань.
Лікар Невролог Давидова Наталія Василівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні остеохондрозу, гриж міжхребцевих дисків, мігрені, неврозу, енцефалопатії, міалгії, радикуліту, вегето-судинної дистонії, порушення сну, посттравматичні порушення роботи головного мозку. Стан після гострого порушення мозкового кровообігу, полінейропатії і ін.
Лікар Невролог, Масажист Іщенко  Юлія  Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні наслідків перинатального ураження ЦНС, затримки психомоторного та мовного розвитку у дітей, синдрому гіперактивності та дефіциту уваги. Також лікар проводить профілактичні медогляди з оцінкою психомоторного розвитку дітей до року перед проведенням планових вакцинацій перед оформленням до дитячих закладів.
Лікар Невролог Секер Тетяна Михайлівна на Doc.ua
Секер Тетяна Михайлівна
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук, є висококласним фахівцем в області невропатології (дитячої та дорослої). Займається комплексним лікуванням психоневрологічних і серцево-судинних захворювань.
КДЦ Шевченківського району, філіал №9
вул. Салютна, 23ана карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Сімейний лікар, Невролог Скаржинець Валентин Миронович на Doc.ua
Лікар-невролог вищої категорії проводить лікування хвороб нервової системи і вертеброгенних патологій. Крім того, доктор веде терапевтичний прийом всієї родини, здійснює спостереження за пацієнтами з хронічними і вродженими захворюваннями органів травлення, серця і судин
Лікар Невролог Байдалін Борис Юрійович на Doc.ua
Невролог, має вищу категорію, проводить масаж, фармакупунктуру, мануальну терапію для лікування судинних захворювань, вегетативно-судинних розладів, головного болю, мігрені, остеохондрозу хребта, неврозу, розсіяного склерозу.
Лікар Невролог Снігур Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Невролог Ірина Анатоліївна займається питаннями діагностики і терапії патологій неврологічного характеру, включаючи терапію судинних порушень, порушень в периферичних відділах нервової системи і ін.
Лікар Невролог Нечай Алла Федорівна на Doc.ua
Нечай Алла Федорівна
Лікар займається проблемами в сфері дитячої, підліткової неврології протягом 12 років. Лікує такі захворювання, як остеохондроз, епілепсія, аутизм, менінгіт, енцефаліт, міопатія, безсоння та ін. Має вищу лікарську категорію. Є членом кількох міжнародних співтовариств з дитячої неврології (EPNS, ISNA). У минулому стажувалася за кордоном - працювала медиком в Королівській клініці для хворих дітей (Глазго, Шотландія).
Лікар Невролог Даценко Ірина Василівна на Doc.ua
Даценко Ірина Василівна
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук. В роботі використовує традиційну та альтернативну медицину, голкорефлексотерапії (3 роки навчання рефлексотерапії в Вестмінстерському університеті Лондона).