Сторінка 36: Неврологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Рефлексотерапевт, Невролог Крівушко Олександр Анатолійович на Doc.ua
Лікар-невролог проводить своїм пацієнтам неврологічне обстеження, призначає медикаментозні блокади. Володіє методиками фармакопунктури, рефлексотерапії, акупресури. Займається лікуванням цереброваскулярних хвороб, мігрені і порушень мозкового кровообігу
Лікар Невролог Грабовенська Ірина Омелянівна на Doc.ua
Ірина Омелянівна займається лікуванням неврологічних захворювань: епілепсії і епілептичного синдрому, затримки розвитку у дітей, церебрального паралічу, нервово-м'язових захворювань, патології вегетативної нервової системи, синдромів головного болю, порушень сну у дітей, невротичних розладів. Ірина Омелянівна бере участь в наукових дослідженнях в області епілептології, нейрометаболічних захворювань, розладів спектру аутизму, співавтор 10 наукових праць, в тому числі 2-х патентів на винахід.
Лікар Невролог Приступа Оксана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-невролог, робота полягає в діагностиці і лікуванні патологій хребта, головного мозку, нервової системи і ін.
Лікар Невролог Грешило  Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович лікар-невролог. Спеціалізується на лікуванні таких хвороб, як: ішіас (радикуліт), біль у спині, мігрень, міжхребцева грижа, невралгії, неврит, остеохондроз, полінейропатія, спондильоз та інше. Лікар постійно розвиває свої навички та знання, приймає участь у симпозіумах та семінарах.
Лікар Невролог Магурчак Мар'яна Петрівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на неврології, вертебрології. Лікує такі захворювання і патології, як: мігрень, головний біль напруги, тригемінальні цефалгії, запаморочення, невралгії трійчастого нерва, лицевого нерва та інші. Доктор регулярно бере участь в міжнародних конференціях
Інститут вертебрології та реабілітації на Загорівській
вул. Загорівська, 23на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Невролог Рахнянська Анастасія Миколаївна на Doc.ua
Лікар-невролог веде прийом післяінсультних пацієнтів, надає допомогу при черепно-мозкових травмах, порушеннях роботи центральної та периферичної нервової системи. Лікує хронічну епілепсію, головні болі і судинні захворювання. Анастасія Миколаївна також веде активну наукову діяльність.
Лікар Невролог Гаврищук Богдан Григорович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: розлади сну, запаморочення, головний біль, епілепсія, невроз. Завідувач відділення «Позняки»
Лікар Невролог Разуваєва  Тетяна  Євгенівна на Doc.ua
Тетяна Євгенівна фахівець в області діагностики і лікування неврологічних захворювань (біль в шиї, біль в спині, безсоння, мігрень, деменція, невралгія, радикуліт, запалення сідничного нерва та ін.). Веде консультативний прийом, призначає лабораторні та інструментальні діагностичні дослідження, медикаментозне лікування.
Лікар Невролог Кушлик Наталія Ростиславівна на Doc.ua
Лікар займається профілактикою і лікуванням неврологічних захворювань. Лікує такі захворювання, як остеохондроз, вегето-судинна дистонія, болі в спині, цервікалгії, неврит лицьового нерва та ін.
Лікар Невролог Вовк Лідія Миколаївна на Doc.ua
Лікар-невролог займається діагностикою, профілактикою та лікуванням неврологічних порушень у дорослих і дітей. Спеціалізується на проведенні сеансів кінезітерапії, лікувальному і профілактичному масажі. Надає допомогу при болях у спині, остеохондрозі, міжхребцевих грижах, запаленнях сідничного нерва