Сторінка 35: Неврологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Невролог, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Третякова Альбіна Ігорівна на Doc.ua
Функціональний діагност вищої категорії, невролог, фахівець УЗ-діагностики другої категорії. Альбіні Ігорівні належать 4 патенти на винаходи, понад 70 друкованих наукових праць.
Інститут нейрохірургії ім. акад. Ромоданова НАМН України
ул. Платона Майбороды (Мануильского), 32 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Невролог Прохорова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Досвідчений лікар-невропатолог спеціалізується на лікуванні церебрального атеросклерозу, вегетативних розладів, когнітивних розладів (наприклад, депресія, розлади адаптації, порушення пам'яті, панічні / тривожні / ипохондрические розлади), ускладнень роботи нервової системи при різних захворюваннях, проявів вертеброгенной патології
Лікар Невролог Мустафаєва Олена Леонідівна на Doc.ua
Невролог вищої категорії, автор наукових статей, патенту на винахід, займається терапією патологічних процесів в неврології судинного, демієлінізуючого і запального характеру. Олена Леонідівна є автором 6 наукових статей у медичних журналах, має патент на винахід: "Магнітно-лазерна терапія головного болю напруги".
Лікар УЗД-фахівець, Невролог Костюкова  Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-невролог має успішний багаторічний досвід роботи зі складними пацієнтами неврологічного профілю. Діагностує у дітей функціональні порушення і захворювання в результаті ураження центральної або периферичної нервової системи. Проводить комплексне лікування пацієнтів до повного одужання. Спостерігає дітей з народження до 3 років в рекомендовані терміни для оцінки фізичного, мовного, психо-емоційного розвитку, неврологічного статусу
Лікар Невролог Бугайов   Юрій Анатолійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується по судинній неврології. Проводить лікування захворювань периферичної нервової системи – полінейропатії, різних больових синдромів, демієлінізуючих захворювань ЦНС, неврозів
Лікар Невролог Давиденко Ірина Миколаївна на Doc.ua
Ірина Миколаївна – лікар-невропатолог
Лікар Невролог Образцова Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар невролог займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної і периферичної нервової системи. Пріоритетні напрямки: головний біль, вертебрологія, судинні захворювання нервової системи, демієлінізуючі ураження ЦНС, тривожно-депресивні розлади.
Лікар Невролог Міхаеліс Оксана Віталіївна на Doc.ua
Лікар лікує затримку фізичного та мовленевого розвитку, болі в спині та шиї, невралгії, неврити, головні болі, тики, заїкання, енурез, фебрильні судоми, афективно-респіраторні розлади. Проводить ранню діагностику дітей аутистичного спектру та ургентних станів (нейроінфекції, порушення кровопостачання головного мозку (інсульти), епілептичні та пароксизмальні напади), а також проводить оцінку розвитку дитини до 1 року та старших дітей
Лікар Невролог Самосюк Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар-невролог, кандидат медичних наук, проводить лікування захворювань центральної і периферичної нервової системи, лікування епілепсії, головного болю, рухових розладів і ін.
Лікар Невролог Войт Оксана Василівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні захворювань: ДЦП, моторні тики, порушення тонусу мускулатури, головні болі, мігрені, епілепсія, судомні синдроми