Лікар Невролог Гасюк  Тетяна Василівна на Doc.ua

Відгуки про Гасюк Тетяна Василівна

Консультація від1200 грн
Тетяна Василівна – лікар невролог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні хвороб: Паркінсона (лікування пацієнтів на будь-якій стадії захворювання, від ранніх проявів до просунутих та тяжких стадій), тремор (будь-якого походження) дистонія, нейродегенеративні захворювання (порушення екстрапірамідної нервової системи) та ін.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Валентина 10 Травень 2024
Нам дуже сподобався прийом. Моїй мамі 94 роки, лікар дуже гарно ставилася до пацієнтки, ретельно провела огляд, поставила діагноз, назначила лікування, пройшли обстеження. Ми задоволені роботою лікаря
Олег 08 Січень 2024
Дуже чудовий лікар, все добре пояснює, компетентна
Віра 24 Жовтень 2023
Запрошували Тетяну Василівну до родички, яка в дуже важкому стані, знаходиться в неадекваті, уважно прослухала, продивилась, нікуди не поспішала. Взагалі, не дуже люблять возитися з такими важкими старими, але Тетяна Василівна була уважна до неї, прискіпливо все розпитала, розповіла, що потрібно знати, ми розпитували чого очікувати, й домовились, що зателефонуємо їй за тиждень, щоб побачити як діятимуть ліки та у якому вона буде стані.
Любовь 10 Серпень 2022