Лікар Невролог Дзюба Олександр Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Дзюба Олександр Миколайович

Доктор медичних наук
Невролог, доктор медичних наук, професор кафедри неврології НМУ ім. О.О.Богомольця, академік АН ВО України, президент Асоціації дослідників аддикції України. Має вищу кваліфікаційну категорію з неврології, організації та управління охороною здоров'я, сертифікати з дитячої неврології, психіатрії та наркології, судово-психіатричної експертизи. У сфері професійних інтересів лікаря діагностика і терапія больових синдромів різної локалізації та етіології, дегенеративно-дистрофічних станів хребта, корекція вегетативної та судинної дисфу

Перевірені відгуки про лікаря 46 відгуків

Олег 10 Лютий 2024
Олександр Миколайович лікар кваліфікований, уважний та грамотний, на прийомі мене все влаштувало, виконуватиму рекомендації та планую повторний прийом, дякую.
Іван 03 Лютий 2024
Консультація пройшла зрозуміло.
Катерина 27 Січень 2024
Лікар гарний спеціаліст, знає на свою справу
Алевтіна 17 Січень 2024
Марія 18 Жовтень 2023
Лікар взагалі нормальний, але лікар назначив ліки, яких взагалі немає в Україні. Я дзвонила в клініку і адміністратор спілкувалась з лікарем, лікар мені назначив інші які взагалі мені не підходять, неефективні
Олеся 07 Жовтень 2023
Олег 23 Вересень 2023