Лікар Невролог Дзюба Олександр Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Дзюба Олександр Миколайович

Доктор медичних наук
Консультація від1350 грн
Невролог, доктор медичних наук, професор кафедри неврології НМУ ім. О.О.Богомольця, академік АН ВО України, президент Асоціації дослідників аддикції України. Має вищу кваліфікаційну категорію з неврології, організації та управління охороною здоров'я, сертифікати з дитячої неврології, психіатрії та наркології, судово-психіатричної експертизи. У сфері професійних інтересів лікаря діагностика і терапія больових синдромів різної локалізації та етіології, дегенеративно-дистрофічних станів хребта, корекція вегетативної та судинної дисфу
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 50 відгуків

Богдан 29 Червень 2024
Артем 05 Червень 2024
Все було добре, звертатимуся та продовжуватиму лікування в клініці.
Олена 17 Квітень 2024
Я дуже задоволена лікарем і обслуговуванням, проходжу наразі обстеження, планую повторні візити, дякую! Все зручно, швидко, комфортно та зрозуміло.
Денис 17 Квітень 2024
Консультація мене влаштувала, дякую.
Олег 10 Лютий 2024
Олександр Миколайович лікар кваліфікований, уважний та грамотний, на прийомі мене все влаштувало, виконуватиму рекомендації та планую повторний прийом, дякую.
Іван 03 Лютий 2024
Консультація пройшла зрозуміло.
Катерина 27 Січень 2024
Лікар гарний спеціаліст, знає на свою справу
Алевтіна 17 Січень 2024
Марія 18 Жовтень 2023
Лікар взагалі нормальний, але лікар назначив ліки, яких взагалі немає в Україні. Я дзвонила в клініку і адміністратор спілкувалась з лікарем, лікар мені назначив інші які взагалі мені не підходять, неефективні
Олеся 07 Жовтень 2023
5 chevron_right