Сторінка 21: Неврологи в Києві

Сьогодні, 16 Липня
Лікар Невролог Рубцова Ольга Вадимівна на Doc.ua
Ольга Вадимівна займається лікуванням захворювань нервової системи, володіє спеціальної неврологічної технікою, усіма видами проведення ін'єкцій, розшифровує результати ЕЕГ. Лікує такі захворювання, як психоемоційні розлади, вегетативну дистонію і т.д.
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Невролог Блоха Оксана Петрівна на Doc.ua
Блоха Оксана Петрівна
Лікар-невролог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні невралгії, вертеброгенних корінцевих синдромів, церебральних судинних захворювань, ускладнень соматичних захворювань неврогенного походження.
Здорова сім'я, поліклініка

Стоимость приема включает консультацию, назначение лечения, оформление медицинской документации.

вул. Круглоуніверситетська, 3-5на карті
Печерськийм. Театральна
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Мацишін Віктор Сергійович на Doc.ua
Віктор Сергійович є засновником клініки «Аюрведа 192». Займається традиційної (рефлексотерапія, неврологія), нетрадиційною медициною (аюрведичне вчення). Практикує техніки Су джок (голковколювання в точки стопи, кисті), панчакарма (позбавлення від шлаків). Володіє різними техніками діагностики: електропунктурою, пульсодіагностикою, іридодіагностикою.
Аюрведа 192 на Солом'янці
Консультация как врача-невролога – 200 грн, как врача нетрадиционной медицины – 600 грн.
пр. Воздухофлотский 9, каб. 100на карті
Солом'янкам. Вокзальна
Аюрведа 192 на Позняках
ул. Драгоманова, 40 Ена карті
Позняким. Харківська
Лікар Невролог, Мануальный терапевт Собовий Олег Михайлович на Doc.ua
Лікар-невролог займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов'язаних з нервовою системою (невралгій, пухлин головного і спинного мозку, енцефалітів, невритів, інсультів, дисциркуляторних енцефалопатій і різних порушень кровообігу головного мозку, нападів епілепсії). Здійснює консультативні прийоми, проводить мануальну терапію всіх відділів хребта, а також лікувальні масажі
КДЦ Шевченківського району, філіал №5
вул. Данила Щербаковського, 70на карті
Шевченківськийм. Сирець
Лікар Невролог Таран Людмила Миколаївна на Doc.ua
Дитячий невролог, має вищу категорію, фахівець в області лікування енурезу, мігрені, неврозу, дитячого церебрального паралічу. Проводить транвертебральну і транскраніальну мікрополярізацію, володіє методами краніо-сакральної терапії (остеопатичні методи) і ін.
КДЦ Святошинського району, філіал №2
ул. Василия Кучера, 5на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Невролог Ланкамер Наталія Йосипівна на Doc.ua
Лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії. Надає послуги з лікування та діагностики патологій хребта, вегетативних розладів, судинних захворювань головного мозку, захворювань нервової системи.
Лікар Невролог Попова Маріанна Валеріївна на Doc.ua
Маріанна Валеріївна спеціалізується на лікуванні захворювань неврологічного профілю. Проводить лікування, реабілітацію пацієнтів, які перенесли гострі порушення кровообігу мозку та черепно-мозкові травми
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Невролог Стрижньова  Олена  Леонідівна на Doc.ua
Олена Леонідівна - дитячий невролог вищої категорії. Спеціалізується на консультуванні та спостереженні дітей і підлітків від народження та до 18 років. Лікує такі захворювання як: ураження нервової системи в перинатальному періоді, порушення стато-кінетичного, психічного та мовленнєвого розвитку у дітей; неврози, неврозоподібні стани: енурез, енкопрез, заїкування, тики, нав’язливі рухи; синдром гіперактивності та дефіциту уваги та інше.
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках
Консультація невропатолога дитячого повторна - 540 грн.
вул. Єлизавети Чавдар, 2, оф. 1на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Невролог Житар Олена Миколаївна на Doc.ua
31рік досвіду
Олена Миколаївна займається діагностикою, лікуванням захворювань неврологічного профілю, Лікар працює з індивідуальним підходом до кожного пацієнта, використовує в своїй роботі методи фізіотерапії, фітотерапії, гомеопатії і т.д.
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Невролог Кириченко Ніна Володимирівна на Doc.ua
Ніна Володимирівна проводить диференціальну діагностику, лікує різні види головного болю (запаморочення, головний біль), захворювання периферичної та центральної нервової системи.
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті