Сторінка 19: Неврологи в Києві

Лікар Невролог Капінус Ярослава Сергіївна на Doc.ua
Ярослава Сергіївна - лікар-невролог, голкорефлексотерапевт, має великий досвід в області застосування неврологічних блокад, акупунтури. Здійснює пульсодіагностику, інтерпритацію КТ, МРТ, ЕЕГ
Лікар Невролог Ареф'єв Олексій Олександрович на Doc.ua
Невролог вищої категорії, фахівець в області проведення неврологічних блокад, акупунктури, моксотерапії (вплив теплом на активні біологічні точки тіла), голкорефлексотерапії, масажу Шіацу. Лікує астенічні стани, головний біль, невралгії, порушення пам'яті, функцій кінцівок і тазових органів і т.д.
Київська міська клінічна лікарня № 1
Харківське шосе 121на карті
Дарницькийм. Червоний хутір
Лікар Невролог, Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Вертебролог Вінніков Дмитро Михайлович на Doc.ua
Експертна діагностика і лікування головного болю, болю в спині і суглобах, неврозів, депресій. Лікування алкогольної, тютюнової, ігрової та інших видів залежностей.
Лікар Невролог, Нейрохірург, Реабілітолог, Вертебролог Беленський Жан Віталійович на Doc.ua
Вертебролог, нейрохірург (за цими напрямками має вищу категорію), реабілітолог, невролог. Консультує пацієнтів з питань лікування хвороб периферичної, центральної нервової системи, хвороб хребта, проводить реабілітацію після травм і операцій.
Лікар Невролог Остроушко Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-невролог, займається лікуванням дегенеративних і судинних захворювань головного мозку, больових синдромів, вегетативної дисфункції і захворювань центральної нервової системи.
Лікар Невролог Вакуленко Надія Євгеніївна на Doc.ua
Надія Євгенівна займається лікуванням церебро-васкулярної патології, дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта, нейроінфекцій. Крім того лікар консультує пацієнтів під час вагітності з неврологічною патологією і т.д.
Консультативно-діагностичний центр Святошинського району
ул. Симиренко, 10на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Гомеопат, Невролог, Психотерапевт, Рефлексотерапевт Слинько Ганна Олексіївна на Doc.ua
Лікар-психотерапевт вищої категорії, кандидат мед. наук, невролог, психіатр, гіпнолог. Також займається рефлексотерапією, гомеопатією. Спеціалізується на когнітивно-поведінковому напрямку психотерапії, займається психосоматикою, неврозами, панічними атаками, депресіями, порушеннями сну, розладами харчової поведінки, хронічними головними болями, соматоформними вегетативними дисфункціями, вертеброгенними больовими синдромами, протрузіями гриж дисків, судинними захворюваннями нервової системи.
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Навроцька (Найдьонова) Юлія Леонідівна на Doc.ua
Навроцька (Найдьонова) Юлія Леонідівна
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням дорсалгій, синдрому вегетативної дисфункції, церебрального арахноїдита, вегетативних криз, панічних атак, головних болей різного генезу, полінейропатії, енцефалопатії, церебрального гіпертонічного кризу, наслідків ЧМТ, залишкових явищ нейроінфекцій, ГПМК, нейроборрелиозу (хвороби Лайма), нейро-COVID.
Медельвейс
вул. Ломоносова, 77на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Невролог Козлова Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна спеціалізується на неврології та лікуванні інфекційних уражень нервової системи. У сферу професійних інтересів входить діагностування і терапія порушень мозкового кровообігу, уражень нервової системи різної етимології, захворювань суглобів, хребта. Проводить блокади, точкові ін'єкції гомеопатичними, фітотерапевтичними препаратами
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Довбняк Орест Федорович на Doc.ua
Лікар-невролог, УЗД-фахівець, проводить лікування вертеброгенних уражень хребта, судинних і запальних захворювань нервової системи, патологій периферичної нервової системи, вегетативних розладів і ін.